آب های سطحی اندیشه به ملارد به کانال fc4 هدایت میشود

جوابیه روابط عمومی فرمانداری ارائه شد

این ابگرفتی ها ناشی از سرازیر شدن روان آب های حوزه سرزمینی شهر اندیشه می باشد اما امید است که با مساعدت ایجاد شده از سوی شهرداری ملارد در بارندگی های بعدی مشکل مرتفع گردد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، پس از بارش های برف و باران روز های گذشته در سطح استان تهران و آبگرفتگی های متعدد در محور های مواصلاتی و ورودی و خروجی های شهرستان ملارد و دریافت پیام ها و تماس های زیاد شهروندان محترم شهرستان ملارد، که این آبگرفتگی ها در جاده های اصلی باعث کند شدن حرکت خودرو ها و یا گیرافتادن خودرو ها در این آب های سطحی شده بود که پس از ارتباط با دکتر توکلی کجانی فرماندار شهرستان مبنی بر رفع هرچه سریع تر و کارشناسی این مشکل از روابط عمومی فرمانداری درخواست کردیم تا جوابیه مدونی در این بابت به شهروندان ارائه دهد ، متن جوابیه روابط عمومی فرمانداری به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
تجارب گذشته نشان داده است که در برخی مواقع که نزولات آسمانی شدید باشد ، قطعا انهار جوابگوی تخلیه فوری نبوده و کشش این حجم از بارش را ندارند . در برخی شهرها همین مشکل وجود داشته و دارد. از طرفی توپوگرافی منطقه هم به گونه ایست که آبهای سطحی از سمت کرج و اندیشه به ملارد سرازیر میشود .
لذا با توجه به اینکه در سنوات گذشته هم زیرساخت های لازم ایجاد نشده ، نیاز به انجام مطالعات و جلسه مشترک با مدیران شهری شهرهای همجوار دارد تا این موضوع و ایجاد زیر ساخت به صورت مشارکت و اساسی مرتفع شود ، در خصوص موضوع مطرح شده ، ترافیک در مدخل ورودی شهر ملارد می باشد ولی آب گرفتگی مربوط به شهر اندیشه در میدان مادر( ورودی فاز دو اندیشه ) ،بلوار ولایت قرار دارد. هفته گذشته طی مکالمه ایی که با معاون عمرانی فرمانداری شهریار انجام شد مجوز حفاری مسیر کانالی از شهرداری ملارد به اندیشه داده شد تا آب های سطحی ناشی از بارندگی به کانال fc4 هدایت شود.
هرچند که این ابگرفتی ناشی از سرازیر شدن روان اب های حوزه سرزمینی شهر اندیشه می باشد اما امید است که با مساعدت ایجاد شده از سوی شهرداری ملارد در بارندگی های بعدی مشکل مرتفع گردد.
روابط عمومی فرمانداری ملارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *