اربعین تدفین شهدای گمنام صفادشت برگزار شد

آمریکا باید بدانند اگر حماقت کند و اولین تیر را شلیک کند ، مطمئن باشد آخرین تیر را ما شلیک میکنیم.

اربعین تدفین شهدای گمنام صفادشت برگزار شد
سخنران ویژه این مراسم سردار شعبانی مسئول عملیات قرار گاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ؛ شب گذشته مراسمی به مناسبت چهلمین روز تدفین دو شهید گمنام بخش صفادست شهرستان ملارد در محدوده گلزار شهدای مسکن مهر برگزار شد. این مراسم با گلبار مزار شهدا و گرامیداشت مقام والای شهیدان ۸ سال دفاع مقدس آغاز شد .
سخنران ویژه این مراسم سردار شعبانی مسئول عملیات قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که پس از تبریک سال جدید و ایام مبارک پیش رو و تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم به سخنرانی پرداختند .
سردار شعبانی در ادامه تشریح کرد:آن چه امروز ما داریم از خون همین شهداست ، باید قدر این موقعیت را بدانیم و حفظ کنیم . برخی پیکر های شهدای همین شهرستان هنوز از زمان جنگ برنگشته است .

آمریکا مارا تحدید میکند ولی وجود حمله کردن ندارند چون ما امتحاناتمون را خوب پس دادیم ، آمریکا باید بدانند اگر حماقت کند و  اولین تیر را شلیک کند ، مطمئن باشد آخرین تیر را ما شلیک میکنیم.
در کاندا و آمریکا اروپا امنیت وجود ندارد ، انفجار پشت انفجار صورت میگیرید و جان مردم را میگیرد ولی در کشور ما امنیت برقرار است

شعبانی : دولت هم بداند باید بیشتر برای مردم کار کند و همتش را مضاعف تر کند . مردم در حوادث های اخیر اعتراضاتی از مشکلاتشان داشتند و دولت این موارد را باید فرصت بداند تا برای مردم بیشتر کار کند.
این کسانی که در حوادث اخیر به اموال عمومی خسارت زدند مردم معترض نبودند اینها جزء ضد انقلاب ها بودند که رضا پهلوی در حمایت آنها بیانیه داد و بدانند که ما برخورد خواهیم کرد.
اینهایی که پول میگیرند شعار ضد انقلابی بنویسند و پرچم جمهوری اسلامی را آتش بزنند از کجا آمده اند؟
این پول ها از کجا پرداخت میشود؟
مردم قدرشناس این امنیتی که برایشان مهیا کرده ایم باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *