نماز جمعه این هفته بخش صفادشت شهرستان ملارد برگزار شد

آمریکا میخواهد با مذاکره ایران را زیر پرچم خود ببرد

مسئولان ایران باید متحد شوند و مشکلات مردم را حل کنند و بدانید با شعار دادن کاری پیش نمیرود

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، نماز جمعه این هفته بخش صفادشت شهرستان ملارد به امامت خطیب توانمند حجت السلام والمسلمین حسینی همدانی ، امام جمعه صفادشت برگزار شد.

حسینی در خطبه دوم نماز جمعه به موضوعات سیاسی مهمی اشاره کرد که در ادامه به آنها میپردازیم
حسینی همدانی: امروز با ما جنگ اقتصادی شروع کرده اند و باید با بصیرت همانند شهدا با آن مقابله کنیم و بدانید آمریکا با ما جنگ فرهنگی هم آغاز کرده است ولی تا کنون فقط به موفقیت کمی دست یافته است و بازهم جنگ بین شیعه و سنی راه انداختند وامروز با جنگ روانی بازار مارا فلج کرده اند و باید بیشتر حواسمان جمع باشد مردم را با این جنگ روانی نا امید کرده اند. دشمن اگر بمب هم روی سرمان ریخت بازهم نباید نا امید شویم.
امام جمعه صفادشت : برچسب تروریستی به سپاه و ایران میزنند و دشمنان ایران بدانند با صحبت های شما ما نا امید نمیشویم و برعکس قوی تر خواهند شد و امید خود شمارا با استقامت ناامید خواهند کرد و قصد دارند با دادو بیداد مارا به مذاکره بکشانند ومیخواهند مسئولان مارا زیر پرچم خود ببرند و این هدف را از اول دمبال میکردند که مردم و مسئولان به جان هم بپرند و میخواهند ایران زیر پای آمربکا باشد ، مردم هوشیار باشید آمریکا دلش برای ما نمیسوزد و میخواهند گلوگاه های اقتصادی ما را به انحراف بکشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *