نماز جمعه ملارد برگزار شد

هرکس به مرز های ایران تجاوز کند جنازه اش را تحویل میدهیم

حسینی نوری:آمریکا طی این چهل سال جنایات بزرگی انجام داده است ودر تعجب هستیم چطور برخی ها هنوز دل به مذاکره با این قاتلین خوش کرده اند

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد ‌، آخرین نماز جمعه فصل بهار در مصلی بزرگ ملارد به امامت حجت السلام حسینی نوری امام جمعه محترم ملارد برگزار شد.
حسینی نوری در ابتدا گفت: ترد شدن ترامپ و همراهانش پس از چهل سال پایداری نوعی قدرت جهانی است و آمریکا و پیروانش میداند که ما ایستادگی خواهیم کرد و هیچ باجی به هیچ ابر قدرتی نمیدهیم.
در هفته بازخوانی حقوق بشر جهانی آمریکا جنایت هایش را افزایش داده و مشخص است که هیچ عقیده ای به ضد خرابکاری در درنیا ندارد و بعصی ها با وجود این همه جنایت برخی ها امید به این شیطان صفت ها دارند و خیال مذاکره دارد ولی ما باج نمیدهیم و دیدیم که در روز گذشته ابر پهپاد آمریکایی را روی هوا شکار کردیم و احمق های دنیا بدانند اگر کسی به حریم هوایی ما تجاوز کند باید جنازه آن را تحویل بگیرد و دسمنان بدانند که اگر کسی با ایران قدرتمند دربیوفتد پاسخ سریع و کوبنده و قاطع خواهیم داد و از عزیزانی هواو فصای سپاه تشکر ویژه ای داریم.
مرگ رئیس جمهور سابق مصر نشانگر اعتماد به آمریکاست و دیدیم سرنوشت دیکتاتور های جهان به کجا رسید مرسی و صدام و…. هرکسی به ایران اعتماد کند عزت و قدرت پیدا خواهد کرد زیرا در مقابل این امتیاز ها شهید ها داده ایم و رهبری مقتدری خواهیم داشت

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *