حجاب میراث ایرانی ،گرایش جهانی

اجتماع بزرگ حامیان حجاب در ملارد+تصویر

بوستان بزرگ ملت میزبان عاشقان حجاب و حجاب دوستان بود که در حاشیه این مراسم بزرگ پرچم گنبد حرم امام رئوف ، امام رضا (ع) میهمان مجلس شد تا مکمل و مبلغ امر حجاب اسلامی باشد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، عصر امروز اجتماع بزرگ مردمی حامیان حجاب در بوستان بزرگ ملت در ملارد برگزار گردید که در این مراسم باشکوه تمامی ارگان ها و ادارات شهرتان ملارد خود را دخیل در برگزاری این امر فرهنگی نمودند.

این اجتماع بزرگ طی طرحی از بسیج جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد و با حضور بسیاری از نهاد ها از جمله  شهرداری ملارد و سازمان ها و نهاد های زیر مجموعه ، فرمانداری ، حوزه های علمیه ، هلال احمر ، بسیج و سپاه ، نیروی انتظامی ، اداره ارشاد ،آموزش و پرورش  ، اداره ورزش و جوانان، هنرمندان و سایر اقشار انجام شد  که در حاشیه این برنامه تمامی ادارات مذکور یک غرفه فرهنگی در باب گرامیداشت ارزش حجاب برپا نمودند . در اواسط برنامه میهمان ویژه برنامه ، بانوی تازه مسلمان شده از کشور الجزایر از نحوه گرایشش به دین اسلام و برگزیدن حجاب اسلامی برا یحاضرین گفت و در ادامه گروه سرود دانش آموزان دختر ملاردی و گروه سرود پسران شهید عقیلی برای حاضرین اجرای برنامه نمودند و در پایان به جهت متبرک شدن برنامه پرچم زیبا و باارزش کنبد امام رضا (ع) توسط خادمان رضوی رو نمایی شد .

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *