افزایش سرانه ورزشی و ایجاد پناهگاه ها ی ایمن در مواقع بحران

احداث مجموعه های چند منظوره ورزشی و بحران در شهر ملارد

ه منظور افزایش سرانه ورزشی و همچنین افزایش پناهگاه مناسب برای اسکان شهروندان در مواقع بحرانی ؛ تعداد ۳ عدد سالن چند منظوره در بلوار مطهری غربی ؛ بلوار شهید جمور مارلیک ؛ خیابان دانش شرقی احداث و آماده بهربرداری و یک سالن چند منظوره در روستای قپچاق در حال احداث می باشد .

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،در راستای اجرای پروژه های عمرانی شهرداری ملارد از زمان حضور آقای مهندس سلگی شهردار محترم ملارد تا کنون ؛ به منظور افزایش سرانه ورزشی و همچنین افزایش پناهگاه مناسب برای اسکان شهروندان در مواقع بحرانی ؛ تعداد ۳ عدد سالن چند منظوره در بلوار مطهری غربی ؛ بلوار شهید جمور مارلیک ؛ خیابان دانش شرقی احداث و آماده بهربرداری و یک سالن چند منظوره در روستای قپچاق در حال احداث می باشد .

در اجرای این پروژه ها می توان به احداث و بهره برداری سالن چند منظوره بلوار مطهری غربی در مساحت مفید ۱۷۲۸ متر مربع ؛ احداث و بهره برداری سالن چند منظوره بلوار شهید جمور مارلیک در مساحت مفید ۲۱۶۰ متر مربع و احداث و آماده بهره برداری سالن چند منظوره خیابان دانش شرقی در مساحت مفید ۱۷۲۸ متر اشاره نمود . ضمناً کلیه سالن های احداث شده فوق دارای ۱۰۰۰ متر مربع پارکینگ و پیاده رو هم می باشند . . لازم به ذکر است سالن چند منظوره روستای قپچاق هم در مساحت مفید ۱۷۲۸ متر مربع در حال احداث می باشد که تا کنون حدوداً ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است . کلیه موارد فوق از تاریخ ۹۶/۶/۱ لغایت ۹۷/۱۰/۲۰ انجام و در حال اجرا می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *