احداث پارک علم و فناوری ملارد با جدیت پیگیری می شود

فرماندار ملارد گفت:احداث و بهره برداری از پارک علم و فناوری ملارد در زمینی به مساحت۵۰هکتار از دستورکارهایی است که با جدیت پیگیری می شود.

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد، بهمن خطیبی با اشاره به ظرفیت های بالقوه علمی و پژوهشی در شهرستان ملارد اظهار داشت:هر آنچه زیرساخت ها و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در این عرصه تقویت شود به همان میزان شاهد حصول توفیقات موثرتری خواهیم بود.

فرماندار ملارد عنوان کرد:یکی از طرح های برجسته مصوب شده در این شهرستان به پروژه پارک علم و فناوری معطوف می شود که پیش از این در زمان حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت درمنطقه مذکور به تصویب رسید.

وی افزود:در صدد هستیم با واگذاری زمینی۵۰هکتاری، این طرح عظیم را به صورت رسمی کلید زده که بدون تردید با تحقق این امر، گام مثبت و سازنده ای در راستای توسعه علمی و پژوهشی شهرستان ملارد برداشته خواهد شد.

خطیبی عنوان کرد:خوشبختانه منابع طبیعی نیز برای واگذاری زمین مورد نیازِ پروژه، موافقت لازم را اعلام کرده است.

فرماندار ملارد گفت:تلاش می کنیم، زمینه و بستر اجرایی طرح را به نحو شایسته ای فراهم کنیم و در صورت عدم بروز مشکل خاصی، اقدامات مقتضی برای اجرای طرح در دهه فجر سال جاری آغاز خواهد شد.

وی یادآور شد:یکی از ضروریات تحقق توسعه پایدار، لحاظ کردن نگاه علمی و تخصصی است و با عنایت به چنین ضرورتی، فرمانداری ملارد تلاش می کند با استفاده از نیروی متخصص و کارشناس، نهایت تلاش و امکانات لازم را برای حصول این امر خطیر بسیج کند.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *