امام جمعه ملارد

اختلافات و دعوا ها در شورا برای خواست‌های نفسانی و منافع شخصی است/به اقدامات شورای شهر نقد داریم

امام جمعه ملارد گفت :اعضای شورای شهر بدانند اختلافات در شورا هیچ نفعی برای مردم ندارد. مردم به شما رأی دادند که از فرصت‌ها و امکانات استفاده کنید و برای محرومیت‌زدایی برنامه‌ریزی کنید نه اختلاف و دعوا. این اختلافات و دعواها هیچ‌کدام برای رضای خدا نیست و همه‌اش برای خواست‌های نفسانی و منافع شخصی است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ،حجت‌الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته شهرستان ملارد با اشاره به شروع فصل بهار گفت: در ایامی که طبیعت جان تازه می‌گیرد ما نیز در وجود خود تلاش کنیم یک شست و شوی قلبی صورت بدهیم تا خداوند توفیق عبادت را به همه ما عنایت بفرماید.

وی با اشاره به ایام ولادت حضرت زهرا (س)، حضرت امام خمینی (ره) و عید نوروز این ایام را به همه مردم ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

حسینی نوری با اشاره به ایام نوروز و شروع سال جدید تشریح کرد: در ایام نوروز و شروع سال جدید سفارش زیادی در اسلام برای صله رحم شده است. در این ایام کدورت ها را باید بیرون ریخت و دل هارا باید پاکیزه نمود تا اگر ما از خداوند خاسته‌ای داریم مورد اجابت قرار گیرد. دل‌هایی که در آن‌ها حسد، کینه و بخل باشد مرده است. قلب‌هایی می‌توانند اثر گزار باشند که این موارد در آن وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به پایان یک سال کاری برای مسئولین تصریح کرد: مسئولین یک سال کار خود را مرور کنند و بررسی کنند چقدر در رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم و محرومیت زدایی قدم برداشته‌اند. در سالی که مزین بود به شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، ببینیم چه مقدار به این سفارش و دستور مقام معظم رهبری عمل کردیم. همه دوست و دشمن و کارشناس و غیر کارشناس می‌داند که تنها راه بیرون رفت از اقتصاد بیمار ما اقتصاد مقاومتی است. مسئولین باید گزارش عملکرد به مردم ارائه دهند.

امام‌جمعه ملارد با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا در سال ۹۶ اذعان کرد: در نقد از کارهای اعضای شورا چه در شهر و چه در روستا باید تقوای زبان را رعایت کنیم. حق نداریم اگر از کار کسی خوشمان نیامد به هر زبانی صحبت کنیم و تهمت بزنیم. باید انصاف را رعایت کنیم  .

وی با اشاره به برخی شبکه‌های مجازی اظهار کرد: کدام قانون و احکام اسلامی به ما اجازه می‌دهد با هر کلام و قلمی به هرکه خواستیم توهین کنیم. اگر اعتقاد داریم همه اعمال ما ثبت و ضبط می‌شود و باید فردای قیامت جوابگو باشیم باید مراقب صادرات زبانمان باشیم.

حسینی نوری با اشاره به عملکرد شورا گفت: ما نیز به شورای شهر نقد داریم. انتظاراتی که ما از شورای شهر داشتیم برآورده نشده است. در خیلی از کارها و پروژه‌هایی که صورت گرفته نقد وجود دارد اما باید در موقع مناسب و در مکان مناسب بیان شود.

وی خطاب به اعضای شورای شهر اذعان کرد: اعضای شورای شهر بدانند اختلافات در شورا هیچ نفعی برای مردم ندارد. مردم به شما رأی دادند که از فرصت‌ها و امکانات استفاده کنید و برای محرومیت‌زدایی برنامه‌ریزی کنید نه اختلاف و دعوا. این اختلافات و دعواها هیچ‌کدام برای رضای خدا نیست و همه‌اش برای خواست‌های نفسانی و منافع شخصی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *