فرماندار ملارد میهمان نماز جمعه بخش صفادشت بود

ارتش انقلابی و مردمی همیشه در قلب مردم ایران قرار دارد

آنچه نظام ولایی ایران را ۴۰ ساله ساخته، وابستگى فکرى و عملى روزافزون امت با ولى امر است

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،نماز جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد به امامت حجت الاسلام والمسلمین حسینی یزدی با اشاره به موضوعات مطرح روز در خطبه های این نماز برپا گردید.

حجت الاسلام حسینی همدانی مطرح کرد:همانطور که مطلع شدید روز ۲۴ دی ماه یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۰۷نیروی هوایی ارتش ج .ا .ا که دارای محموله گوشت برای اجرای طرح مردم یاری و در راستای کمک به اقتصاد کشور از مبدا پایتخت کشور قرقیزستان عازم کشورمان بود دچار حادثه و آتش سوزی شد که در این حادثه تعداد۱۳تن از کارکنان غیور و خلبانان نیروی هوایی ارتش به فیض شهادت نائل آمدند و مهندس پرواز این پرواز مجروح شد که یاد این شهدای عزیز را گرامی میداریم و اعلام میداریم که ارتش انقلابی و مردمی همیشه در قلب مردم ایران قرار دارد و از اقدامات سربازان جان برکف ولایت ارتش انقلابی در کمک به مردم را که جای تقدیر دارد را به خانواده این شهدا تبریک عرض نموده و از خداوند برای خانواده این شهدا صبر جزیل خواستاریم.

همچنین امام جمعه صفادشت در آستانه چهل سالگی انقلاب به نکات زیر اساره نمودند:مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی استقرار حاکمیت تشریعى خدا، ولایت الله، نفى حاکمیت‏هاى دروغین و طاغوتى و تحقق نظام ولایى است. انقلاب اسلامى حاکمیت ستمگران بر جامعه دینى راقطع کردند و ولایت الله و نظام ولایى را در جامعه مستقر کرد.
آنچه نظام ولایی ایران را ۴۰ ساله ساخته، وابستگى فکرى و عملى روزافزون امت با ولى امر است آن عاملى که انقلاب اسلامى را از گردنه‏هاى سخت و فتنه‏ هاى بزرگى به سلامت عبور داد و تمام تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده، همین ولایت محورى برخاسته از بصیرت و استقامت امت انقلابى و مؤمن است و در آینده هم همین ولایت محورى ضامن بقاء انقلاب و شکست دشمنان آن مى‏باشد.
بنابراین، مومنان واقعى و سنگرنشینان انقلاب اسلامى باید شناخت عمیقی از نظام ولایى و مهندسى حکومت دینى و اسلامى داشته باشند. ولایت را در زندگى فردى و اجتماعى‏ محور قرار دهند. مبانى و اصول ولایت محورى را بشناسند. به الزامات و راهکارهاى ولایت محورى پای بند باشند. موانع ولایت محورى‏ را شناسایی کنند و نسبت به آثار و کارکردهاى ولایت محورى‏ واقف باشند.
خب دشمنان داخلی و خارجی و خائنین همه بسیج شده اند تا به این مردم فشار بیاورند و مردم را عصبانی بکنند و مردم را بیکار تر و ضعیف تر بکنند تا مردم هم در مقابل نظام و انقلاب قرار بدهند و وقتی این اتفاق افتاد دشمن هر دو را یعنی هم انقلاب و هم مردم را بزند لذا مسولین در کلان این را متوجه بشوند و همه توان خود را بگذارند تا از طریق اقتصاد مقاومتی تو دهن دشمنان بزنند و به مردم خدمت بکنند. و مسولین بخش و شهرستان هم همینطور باید جهاد بکنند و در بین مردم باشند و از مردم فراری نباشند و بیایند و از درد و مشکلات مردم اطلاع پیدا کنند و مشکلاتشان را حل بکنند چون خیلی از مشکلاتی که مردم دارند با تدبیر بهتر مسولین حل خواهد شد مانند:تامین آب برای تابستان و تشدید نظارت ها(بازارو مسکن و نانوایی ها و ..) و تامین مایحتاج ابتدایی و ضروری مردم مسکن مهر و خدماتی که باید به مردم برسد حتما باید رساند و تدبیر در همه امور …
امیرآباد قشلاق و دهستان اختر اباد مشکلات زیادی دارند که به سه مورد آن اشاره میکنم .۱-آب شرب که تابستان دو ماه برخی روستاها آب نداشتند و وعده ایی داده شده اما عملی نشده ۲-برخی از روستاها بنیاد مسکن زمینها و خانه های آنها را اخطار داده در حالی که بیست ساله ساخته اند والان میخواهند سند بگیرند با یک هزینه هنگفتی را باید بپردازند که توان پرداخت این مبالغ را ندارند و از طرفی الان باید روستاییان را کمک کرد نه اینکه بارشان را سنگینتر کنید آب که ندارند وفاصله زیادی که باشهر دارند و خیلی از امکانات را هم که ندارند اینطوری اذیت هم بشوند دیگه به چه امیدی در روستاها بمانند ..و ..۳- بحث اینترنت وآنتن دهی روستاها که دانشجویان روستاها نیاز شدیدی به اینترنت دارند اما مئاسفانه دچار مشکل هستند.

انتهای خبر/ م.احمدیان

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *