اره‌ای که احمدی‌نژاد به دست روحانی داد

احمدی‌نژاد با درخواست مناظره، اره ای را به دست روحانی داد که حرکت آن به هر جهتی، چوب را خواهد برید.

به گزارش اقتدارملارد به نقل از صراط ،در حالی که حسن روحانی هنوز پاسخی به درخواست احمدی نژاد برای مناظره با او نداده است، تعدادی از مشاوران و معاونان او برای پاسخ به رییس جمهور

سابق پیش قدم شده‌اند.

.اقتدارملارد

به گزارش اقتدارملارد، مشاوران رییس‌جمهور در پاسخ های خود در تلاشند تا سطح احمدی نژاد را پایین تر از مناظره با روحانی بدانند و از این طریق حتی نیاز به پاسخگویی روحانی را نیز منتفی بدانند.

با این وجود به نظر می‌رسد هر سه گزینه سکوت، جواب مثبت یا جواب منفی به درخواست مناظره، روحانی را در وضعیتی نامطلوب قرار دهد.

انفعال و سکوت او، همچنان پرونده درخواست بی پاسخ را باز نگه خواهد داشت؛ تکلیف پاسخ منفی که کاملا مشخص است و پاسخ مثبت نیز او را وارد یک ماجرای جدید خواهد کرد که با توجه به نوع مناظرات احمدی نژاد – که حتی مورد تذکر رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفته بود – نتیجه آن هرگز مشخص نیست و چه بسا روحانی حتی در صورت دفاع از انتقادات خود به دولت نهم و دهم، در نهایت از نتیجه مناظره راضی نباشد.

در واقع احمدی نژاد با درخواست مناظره، اره ای را به دست روحانی داد که حرکت آن به هر جهتی، چوب را خواهد برید. حال باید منتظر ماند و دید آیا روحانی می تواند از این وضعیت آن گونه که مطلوب اوست، عبور کند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *