اوین نماز جمعه شهرستان ملارد در دهه کرامت

اروپا حامی اهداف آمریکا است

برخی از مردم که بی حجابی را نوعی کلاس میدانند به سمت خانه هایی با معماری غربی و نوعی بی حریم و حجاب رفته اند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، نماز جمعه این هفته شهرستان ملارد در مصلی بزرگ شهر ملارد به امامت حجت السلام والمسلمین حسینی نوری اقامه گردید.
حسینی نوری در ابتدای سخنانش گفت: نخستین مردمی که به ایران آمدند آریایی ها بودند و از همان ابتدا بی حجابی و بی عفتی در ایران وجود نداشت و هر بی حجابی که در کشور رخ میدهد از غرب و تفکر غربی سرچشمه میگیرد و اگر زنی بی حجابی کند مورد توجه شیطان قرار خواهد گرفت و بی حجابی محصولات بسیار مخربی را به همراه خواهد داشت و عفاف و حجاب باعث دوری از عوامل بی عفتی و حفظ سلامت فکری و دوری از هرنوع ارتباط با نامحرم و باعث  ترویج سیره اهل بیت میشود و وقتی این موارد را رعایت کنیم میتوانیم بگوییم ما فاطمی و حسینی هستیم. برخی از مردم که بی حجابی را نوعی کلاس میدانند به سمت خانه هایی با معماری غربی و نوعی بی حریم و حجاب رفته اند.
حسینی نوری امام جمعه ملارد در خطبه دوم خود گفت: حج یک فرصت تجمع برای تمام مسلمانان است و باید از این وحدت جهانی نهایت استفاده را برد و در کنار خانه خدا باید فریاد ضد استکباری سردهد و حجاج ایرانی هم باید با رفتار خوب خود شان ملت ایران را حفظ کنند و فقط به فکر خرید و تفریح در مکه نباشند .اروپایی ها هیچ گونه واکنشی نسبت به خروج آمریکا از برجام نداشتند که هیچ بلکه هم نوای ترامپ شدند ولی ما در مقابل این زورگویی ها ساکت نماندیم و در مقابل ظلم و تجاوز واکنش نشان دادیم مانند انهدام پهباد چندین میلیون دلاری فوق پیشرفته آنها. اروپا و آمریکا تلاش در تضعیف قدرت موشکی و هسته ای ما هستند ولی مسئولین کشور ما با قدرت بر حفظ ارزش های سیاسی و انقلاب و نظامی پافشاری خواهند کرد و هیچ باجی به دشمن نخواهند داد

انتهای خبر /م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *