شهردار کرج مطرح کرد:

استقرار تجهیزات مقابله با بحران در مناطق آبگیر کرج

کرج – شهردار کرج گفت: برنامه‌ریزی برای شناسایی محلات آبگیر و استقرار امکانات و تجهیزات در محدوده محلات آبگیر ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از خبر گزاری مهر / :اصغر نصیری با اشاره به اینکه زیرساخت‌های لازم برای مقابله با بحران در کرج با کمبود مواجه است، اظهار کرد: رفع این مهم در دستور کار شهرداری قرار دارد.

وی با ارزیابی مثبت از عملکرد معاونت خدمات شهری شهرداری کرج در بارش برف اخیر، عنوان کرد: این معاونت در کنترل و مدیریت بحران ناشی از برف ۷۰ درصد موفق عمل کرده است.

نصیری بابیان اینکه وظیفه ذاتی شهرداری است که در مسائل مربوط به خدمات شهری عملکرد موفقی داشته باشد، افزود: رسیدگی به مشکلات شهری و رفع آن از مهم‌ترین موضوعات شهرداری است و این مجموعه با اقداماتی از جنس خدمات‌رسانی نقش خود را در قبال شهروندان ایفا می‌کند.

شهردار کرج با تأکید بر لزوم استقرار امکانات و تجهیزات کافی در مسیر  زیرگذرها و چاه‌های جذبی، گفت: برنامه‌ریزی برای شناسایی محلات آبگیر و استقرار امکانات و تجهیزات در محدوده محلات آبگیر ضروری است.

وی با اشاره به اینکه پیشگیری‌های لازم باید به عمل آید تا با بحران مواجه نشویم، عنوان کرد: اگر با تمام توان از امکانات موجود استفاده شود، مشکلی پیش نخواهد آمد.

شهردار کرج با اشاره به تأثیرگذاری مشارکت شهروندان در اجرای خدمات رسان مطلوب‌تر، گفت: در میادین و معابر شهری کیسه‌های شن قرار داده شود تا هنگام بحران از شهروندان مشارکت بخواهیم.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان مدیریت بحران باید بازدید میدانی از محل‌های بحران‌خیز داشته باشند، تصریح کرد: محلات باهدف جانمایی تجهیزات و امکانات کافی مورد بازدید قرار گیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *