امام جمعه ملارد :

اگر اعراب کوچک‌ترین اشتباهی در مورد ایران مرتکب شوند موشک‌های ما تمام سرزمینشان را شخم خواهد زد

امام جمعه ملارد گفت: اگر اعراب کوچک‌ترین اشتباهی در مورد ایران مرتکب شوند و اقدامی کنند موشک‌های ما تمام سرزمینشان را شخم خواهد زد. سفارش و نصیحت می‌کنیم به دامن اسلام برگردند و از هم پیاله‌ای شدن با آمریکا و رژیم صهیونیستی بپرهیزند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته در ملارد با اشاره به سالروز توافق برجام گفت: در یک سالگی برجام نافرجام قرار داریم. پس از ۲۲ ماه مذاکره و بعد از آن ۲۸ روز مذاکره فشرده در وین سرانجام ۲۳ تیرماه ۹۴ بین ایران، آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، آلمان و چین توافق وین (برجام) حاصل شد.

وی افزود: در این توافق ایران به تمام تعهدهای خود در برجام عمل کرد اما طرف مقابل به تعهدات خود عمل ننموده و بدعهدی کرد. باید توجه داشت که وعده‌های طرف مقابل نسیه بود و دشمنی‌های آنها همچنان ادامه دارد. در آخرین خبر هم روز گذشته در آمریکا مصوباتی را برعلیه ما تصویب نمودند.

امام جمعه ملارد با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در خصوص برجام اذعان کرد: مقام معظم رهبری مکرراً بر غیر قابل اعتماد بودن طرف آمریکایی تاکید داشتند  و فرمودند نشست و برخاست با آمریکایی‌ها هیچ تأثیری در کم کردن دشمنی آن‌ها ندارد.

وی با اشاره به لزوم دقت مسئولین در برخورد با آمریکایی‌ها تصریح کرد: امروز همه باید بدانند که به آمریکای دروغ‌گوی، بد ذات، عهد شکن اهل فریب و خدعه نمی‌شود اعتماد کرد و مسئولین باید با از این دید به آمریکا نگاه کنند. آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد برای ما نخواهد بود و نیست.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ملارد با اشاره به ۲۶ تیرماه، سال روز تأسیس شورای نگهبان اظهار کرد: با توجه به اصل ۹۱ قانون اساسی به منظور پاسداری از احکام اسلام و قانون اساسی از نظر عدم مغایرت مصوبات مجلس شورای اسلامی با آن‌ها شورای نگهبان تشکیل شد. باید توجه داشت شورای نگهبان در دیگر کشورها با عناوین خاص دیگری برقرار است. به طور مثال در ترکیه دادگاه قانون اساسی، در فرانسه شورای قانون اساسی، در آلمان مجلس نمایندگان، در آمریکا سنا، در انگلیس مجلس عوام و در ایران هم شورای نگهبان نقش مهم و بسزایی دارد.

وی با اشاره به جایگاه و اهمیت شورای نگهبان افزود: شورای نگهبان یک ضرورت لازم از نظر عقلی و شرعی است. شورای نگهبان تا به امروز با توجه به همه هجمه‌ها و فشارها به وظیفه قانونی خودش عمل کرده است. شورای نگهبان خواری در چشم دشمنان و محل امنی برای علاقه‌مندان به نظام است.

حسینی نوری با اشاره به سالروز تأسیس بهزیستی و تأمین اجتماعی، از تلاش‌های روسای این ادارات در شهرستان ملارد به پاس زحمات شبانه روزی قدر دانی می‌کنیم.

وی افزود: توجه به قشر آسیب پذیر و معلول جامعه یک ضرورت است. تأمین نیازهای اولیه و توجه به قشر محروم هم کمک و توجه مسئولین را می‌طلبد و هم توجه خیرین. ان شاالله همه همت کنیم و به قشرهای ضعیف و آسیب پذیر کمک کنیم.

امام جمعه ملارد با اشاره به برگزاری کنفرانس نمایشی منافقین در فرانسه گفت: کنفرانس نمایشی منافقین در فرانسه محلی شد که همه حامیان تروریست در آن جمع شدند. باید از کشور فرانسه و دیگر کشورهای شرکت کننده باید پرسید چرا میزبان قاتلان ۱۷ هزار ایرانی هستند.

وی افزود: رژیم فرانسه بداند اتفاقاتی همچون حمله تروریستی روزهای اخیر که نزدیک به ۸۰ نفر کشته و ۱۳۰ زخمی داشت نتیجه حمایت از تروریسم است. خون کودکان مظلوم عراقی و سوری امروز دامن حامیان تروریسم را گرفته است.

حسینی نوری با اشاره به حضور عربستان در این کنفرانس تشریح کرد: عربستان با حضور خود در جمع منافقین شمشیر را از رو بسته است و به طور غیر مستقیم به ایران اعلام جنگ داده است. اعراب منطقه مخصوصاً عربستان بداند که با آتش بازی نکند زیرا که خودشان در آن خواهند سوخت.

وی افزود: اگر اعراب کوچک‌ترین اشتباهی در مورد ایران مرتکب شوند و اقدامی کنند موشک‌های ما تمام سرزمینشان را شخم خواهد زد. سفارش و نصیحت می‌کنیم به دامن اسلام برگردند و از هم پیاله‌ای شدن با آمریکا و رژیم صهیونیستی بپرهیزند.

امام جمعه ملارد با اشاره به پیروزی‌های جبهه مقاومت در منطقه گفت: در منطقه پیروزی‌های جبهه مقاومت نوید خوبی است برای سوری‌ها و عراقی‌ها. در سوریه عملیات آزاد سازی حلب رقم خورد. گروه‌های تروریستی امیدوار بودند با فتح حلب پایان کار حکومت بشار اسد را اعلام کنند. اما بعد از چندین سال جنگ و خو ریزی توسط حامیان داعش و دولت‌های منطقه امروز پیروزی نصیب جبهه مقاومت شد.

وی تاکید کرد: جبهه مقاومت باید بداند نباید فریب نیرنگ‌ها و خدعه‌های جبهه استکبار را بخورد و با مقاومت و ایستادگی و وحدت و همدلی است که می‌تواند به پیروزی دست پیدا کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *