کشور های اسلامی برای مقابله با آمریکا همبستگی خود را با ایران اعلام کنند

اعلام همبستگی با ایران

تمل کاراملا اوغلو، رئیس حزب سعادت، اقدام آمریکا را در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریسم محکوم کرد و همه کشور‌های منطقه را برای اعلام همبستگی با ایران فراخواند.

تمل کاراملا اوغلو، رئیس حزب سعادت، اقدام آمریکا را در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاباسلامی در فهرست تروریسم محکوم کرد و همه کشور‌های منطقه را برای اعلام همبستگی با ایران فراخواند.

کاراملا اوغلو تاکید کرد سازمان همکاری اسلامی و همه کشور‌های منطقه باید با اقدام آمریکا مخالفت کنند و به یاری ایران بشتابند. اقدام آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که هنوز اجرای طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا ادامه دارد و این غیرقابل قبول است.

رئیس حزب سعادت ترکیه همچنین گفت: تصمیم آمریکا درباره تروریست اعلام کردن سپاه پاسدارانانقلاب اسلامی ایران اقدامی بسیار خطرناک و تهدیدی آشکار علیه کشور‌های منطقه و جامعه جهانی است. سازمان همکاری اسلامی و کشور‌های منطقه باید اعلام کنند که این تصمیم آمریکا را نمی‌پذیرند و با ایران همبستگی خود را اعلام کنند. اسرائیل از این تصمیم ترامپ حمایت کرده است. باید در نظر داشت که این تصمیم بعد از انتقال سفارت آمریکا به قدس و ادعای برسمیت شناختن الحاق تپه‌های جولان اشغالی به اسرائیل اتخاذ شده و نقض آشکار حقوق بین المللی است.

 

انتهای پیام/م. احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *