افتتاح مدرسه شهدای بانک ملی در کردستان

اقتدارملارد-رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان کردستان از افتتاح مدرسه شهدای بانک ملی استان در شهرستان سنندج خبر داد.

 

خبرگزاری فارس: افتتاح مدرسه شهدای بانک ملی در کردستان

حاجی عباسی ظهر امروز در حاشیه نشست صمیمانه مدیران رسانه‌های جمعی با وی که در بانک ملی استان انجام شد، در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: این مدرسه به مناسبت هشتاد و پنجمین سالگرد بانک ملی استان کردستان در سنندج افتتاح می‌شود.

وی به زمان برگزاری مراسم افتتاحیه این مدرسه اشاره کرد و گفت: مدرسه یاد شده ۲۰ شهریور ماه جاری در خیابان سه راه حافظ سنندج افتتاح می‌شود.

وی یادآور شد: در مراسم افتتاحیه این مدرسه جمعی از مسئولان استان کردستان و همچنین مدیر صندوق قرض‌الحسنه بانک ملی ایران حضور خواهند داشت.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان کردستان با اشاره به اینکه این مدرسه برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی راه‌اندازی شده است، بیان کرد: مدرسه یاد شده در سه طبقه احداث و دارای ۹ کلاس درس است.

عباسی  ضمن تقدیر از خبرنگاران استان در عرصه اطلاع‌رسانی فعالیت‌های ادارات و دستگاه‌های اجرایی و همچنین بانک ملی استان خواستار تعامل و هماهنگی بیش از پیش خبرنگاران با بانک ملی استان شد.

وی همچنین از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری خانه مطبوعات کردستان با بانک ملی استان خبر داد و گفت: این تفاهم‌نامه به منظور ارائه خدمات مطلوب الکترونیکی بانکی به خبرنگاران استان منعقد خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *