تبریک مسدولین اجرایی شهر

دیدار شورای شهری ها با امام جمعه ملارد

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ملارد با امام جمعه محترم شهرستان ملارد به مناسبت 5 مرداد ماه سالروز اقامه نخستین نماز جمعه کشور پس از انقلاب شکوه مند اسلامی ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد،دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ملارد با امام جمعه محترم شهرستان

به مناسبت گرامیداشت پنجم مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه به امامت آیت‌الله طالقانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ملارد با حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه این شهرستان دیدار نمودند.
در این نشست محبوب اکبری رئیس شورای اسلامی شهر ملارد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده امام جمعه شهرستان ملارد گفت : حجت الاسلام و المسلمین حسینی در شهرستان ملارد باعث اتحاد ، انسجام و همدلی در بین اعضای شورای اسلامی و مسئولین است و ایشان به مانند پدر معنوی رسالت بزرگی را برای خدمت رسانی مطلوب تر به مردم با ایجاد این انسجام انجام می دهند .
وی افزود: اعضای شورای اسلامی شهر ملارد همواره تلاش دارند تا ضمن بهره گیری از بیانات و رهنمودهای امام جمعه شهرستان در راستای رفع مشکلات و خدمت به مردم گام بردارند.
صادق کولیوند شهردار ملارد نیز در این جلسه گفت: دلسوزی و جدیت و تلاش برای حل مشکلات مردم به همراه تقوا ، درایت و اخلاق برجسته جز خصایص برتر امام جمعه شهرستان است که باعث شده مجموعه شهرستان همواره در راستای خدمت به مردم از ایشان راهنمایی و ارشاد را بخواهند تا در جهت حل مشکلات مردم گام های بیشتری را بردارند که به حق ایشان تلاش های زیادی را برای مردم عزیز شهر ملارد انجام دادند واین روز فرصت مناسبی است تا از این زحمات تقدیر و تشکر نمایم .
امام جمعه شهرستان ملارد نیز در این جلسه همدلی و همراهی را مهم ترین موضوع در راستای انجام کار مردم عنوان نمود و افزود: اختلاف وعدم همراهی بین مسئولین هیچ فایده ای برای مردم ندارد و اگر کار و نیت برای خدا باشد در راستای خدمت گذاری هیچ مشکلی پیش نمی آید .
وی افزود: امیدواریم مشکلات شهرستان با همت و همراهی و همدلی همه دست اندرکاران به زودی رفع گردد تا زمانی که این جایگاه را ترک کردیم ، رضایت کافی را از عملکرد خود توسط مردم داشته باشیم.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *