مقاومت ملت اجازه ورود دشمن بر عرصه های ملی را نخواهد داد

امروز مشکلاتی را که میبینیم به خاطر انتخاب غلط خودمان است

حسینی همدانی تاکئید کرد: بعضی ها شده اند سرباز فرهنگی دشمن و در تلاش و کوشش هستند که در زمین دشمن خوش بدرخشند اما طبق توصیه های مقام معظم رهبری  باید از داشته ها و فرهنگ و عقبه کشورمان مستند ها و فیلم هایی ساخته شود تا دشمن به خودش اجازه تولید محتوا را ندهد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، اولین نماز جمعه آذر ماه سال ۹۷ در بخش صفادشت شهرستان ملارد به امامت حجت السلام والمسلمین حسینی همدانی امام جمعه محترم بخش صفادش اقامه شد.

حسینی همدانی گفت : کسانی میخواهند رای برای مجلس بگیرند خوب احترام میگزارند و کار میکنند ولی وقتی که وارد میشوند متاسفانه مردم را فراموش کرده اند ، امروزه مشکلاتی را که میبینیم به خاطر انتخاب و رای دادن غلط خودمان است پس باید در انتخاب خود دقت کنیم و در شهرستان ملارد هم خداروشکر نماینده محترم مجلس ما درحال تلاش و فعالیت است و انشالله مردم بتوانند بیشتر از برکات نظام در شهرستان بهره مند شوند. ساده زیستی در بین مسئولان باید رواج داشته باشد و مجلس شورای اسلامی باید اولویت جناح هارا کنار بگذارد و رو به صداقت بیاورد و این خصوصیات از صفات شهید مدرس است.

امام جمعه بخش صفادشت تاکئید کرد: اسرائیل دیگر توان مقاومت را ندارد و توان حزب الله بیشتر از این دشمنان توخالیست و با ایمان ما میتوانیم پیروزی را مال خود کنیم که حتی دشمن توان تحدید هم نداشته باشد و این یک درس بزرگ از مقاومت است . امروز دشمن در تلاش ضعیف کردن ما است و میخواهد با تهدید و تحریم ، نفت و کالا و اقتصاد ما رونقی نداشته باشد ولی مردم مقاومت میکنند و اجازه این کارهارا به دشمن نمیدهند .

حسینی همدانی خاطر نشان کرد: بعضی ها شده اند سرباز فرهنگی دشمن و در تلاش و کوشش هستند که در زمین دشمن خوش بدرخشند اما طبق توصیه های مقام معظم رهبری  باید از داشته ها و فرهنگ و عقبه کشورمان مستند ها و فیلم هایی ساخته شود تا دشمن به خودش اجازه تولید محتوا را ندهد. کنفرانس وحدت اسلامی پیام بسیار بزرگی به همراه داشت و این پیام این بود که ایران تنها و بدون یارو یاور نیست و تلاش دشمن برای تفرقه افکنی بی فایده است و حضور برخی کشور ها در این کنفرانس باعث مایوس شدن دشمن برای تفرقه افکنی شد.

آمریکا در تلاش فروپاشی ایران و جوانان و کانون های خانواده ایرانی بود اما وقت آن رسیده که ما همانگونه که پرچم و نام آمریکا را به آتش میکشیم در آینده ای نزدیک خود آمریکا و هم پیمانانش را به زیر پای جوانان ایران میکشیم و وجه آن را خورد کنیم. آمریکا حیا ندارد و از دشمنی با ما خسته نمیشود و در بحث گرانی و بیکاری از تلاش های اصلی آمریکاست و ما باید با عدالت و مدیریت این گرانی ها و بی کاری هارا پشت سر خواهیم گذشت

انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *