به همت معاونت زیر بنایی شهرداری ملارد انجام شد

انجام عملیات عمرانی توسط شهرداری ملارد

جدول گذاری و روکش آسفالت در شهرستان ملارد به همت معاونت های زحمت کش شهرداری انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، جدول گذاری و روکش آسفالت در شهرستان ملارد به همت معاونت های زحمت کش شهرداری انجام شد.

به همت معاونت زیربنایی ترافیکی شهرداری ملارد جدولگذاری تک جدول کانیو خیابان ۵۵۵ (سعدی) به پایان رسید

مهندس تاجیک معاونت عمرانی شهرداری ملارد  گفت: طول این بخش از پروژه ۳۰۰ متر طول است و در جهت هدایت آبهای سطحی صورت پذیرفته است.

عملیات عمرانی شهرداری ملارد

روکش آسفالت مکانیزه جاده لم آباد امروز نیز توسط معاونت زیربنایی ترافیکی شهرداری ملارد ادامه داشت.

 

لایروبی لم آباد ملارد

با توجه به تعریض جاده لم آباد و اجرا عملیات زیر سازی و همسطح سازی آن همزمان نیز لایروبی از نهر آن انجام شد که پس از باز کردن روی آن عملیات لایروبی توسط واحد امانی شهرداری صورت گرفت و پس از اتمام نسبت به نصب دال های بتی بروی این نهر اقدام گردید.

آماده سازی شهرستان ملارد برای اربعین حسینی

با فرا رسیدن اربعین حسینی شهر ملارد نیز به منظور برگزاری مراسم پیاده روی اربعین حسینی مهیا گردیده است . این مراسم تحت عنوان پیاده روی اربعین حسینی ویژه جاماندگان کربلا حرم تا حرم روز شنبه ۲۷ مهر از ساعت ۹ صبح در شهر ملارد برگزار می گردد.

مراسم پیاده روی از خیابان امام خمینی (ره) از کنار مزار شهدای گمنام آغاز و تا گلزار شهدای شهرستان ملارد آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) ادامه دارد. اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد به منظور آگاهی مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهر ملارد نسبت به نصب بنرهایی در سطح شهر اقدام نموده است تا جاماندگان از کاروان اربعین ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور پر شور خود در این پیاده روی این مراسم هر چه با شکوهتر برگزار گردد.

 

انتهای پیام / احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *