انقلاب اسلامی پدیده شگفت انگیز و معجزه‌ی قرن بود / آمریکا نه تنها با جمهوری اسلامی بلکه با مردم ایران دشمن است

امام جمعه ملارد گفت :انقلاب اسلامی اداره کشور را از وابستگی، استبداد داخلی و استعمار خارجی نجات و شعار استقلال و آزادی را در جهان فریاد کشید. انقلاب اسلامی دست ابر قدرت‌ها و استعمارگران از کشور کوتاه کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته شهرستان ملارد با اشاره به ایام الله دهه فجر این ایام را به ملت شریف ایران تبریک ویاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت.
حسینی نوری با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی یک پدیده شگفت انگیز و معجزه‌ای در قرن اخیر بود که اتفاق افتاد.

وی با اشاره به خصوصیات انقلاب اسلامی تشریح کرد: انقلاب اسلامی اداره کشور را از وابستگی، استبداد داخلی  و استعمار خارجی نجات و شعار استقلال و آزادی را در جهان فریاد کشید. انقلاب اسلامی دست ابر قدرت‌ها و استعمارگران از کشور کوتاه کرد.

امام جمعه ملارد افزود: در انقلاب اسلامی مردم برای سرنوشت خود تصمیم می‌گیرند و همه مسئولین به نوعی منصوب مردم هستند. انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رییس جمهور، اعضای مجلس خبرگان و حتی پارلمان‌های محلی و با واسطه رهبری جامعه توسط رأی مردم انتخاب می‌شوند. پس مردم ولی نعمت و صاحبان اصلی این کشور هستند.

وی با اشاره به برکات انقلاب اسلامی تصریح کرد: از برکات انقلاب این است که مبنای همه تصمیمات قرآن و اسلام است. اگر مجلس قانونی را تصویب می‌کند باید اسلامی باشد. داشتن رهبری بی نظیر و شایسته است چه در زمان امام راحل (ره) و چه در این عصر و رهبری مقام معظم رهبری از برکات دیگر انقلاب اسلامی است. رهبرانی که وقتی رندگی آن را مورد بررسی قرارمیگیرد شاهد آن هستیم که قدمی برای زندگی شخصی خورد برنداشتند و خود را وقف انقلاب و ایلام کرده‌اند. امروز مقام معظم رهبری تنها رهبر مقتدر و شایسته جهان اسلام است.

حسینی نوری با اشاره به پیشرفت‌های علمی در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی پیشرفت‌های فراوانی در همه زمینه‌ها شکل گرفته است. پیشرفت‌های بی نظیر در علوم پزشکی، موشکی،هسته‌ای ودانش بنیان از آثار و برکات انقلاب اسلامی است  .

وی با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان گفت:  به برکت انقلاب و به برکت خون شهدا به قدرتمندی رسیدیم که هیچ کشوری به خود اجازه نمی‌دهد هیچ حرکتی را علیه ملت ایران انجام دهد. امروز به قدرتی رسیدیم که می‌توانیم آمریکا را تحقیر کنیم. ما حیثت بین‌المللی امریکا را پای مال کردیم.

امام جمعه ملارد افزود: امروز ایران اسلامی در منطقه نقش اول را بازی می کند . امروز ما هستیم که در جهان در بسیاری از تصمیمات نقش آفرینی می کنیم . این قدرت یک کشوری است یک زمانی تحت چپاول و استکبار امریکا بود . ما به قدرتی رسیدم که وقتی تفنگداران امریکایی وارد اب های ایران شدند و آن ها دستگیر کردیم صدای ناله آن ها بلند شد .

وی افزود: امروز ما تا رسیدن به قله کمال راه در پیش داریم . باید برای رسیدن به عدالت اجتماعی و برای پیشرفت اقتصادی در کنار هم با وحدت و اطاعت پذیری از رهبری، سعی، کوشش و شعار ما می توانیم به قله های کمال و سعادت برسیم .

حسینی نوری با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت:  راهپیمایی ۲۲ بهمن را در راه داریم . حفظ انقلاب بردوش ما است . حافظان این کشور مردم هستند چون نظام مال مردم است لذا مردم از آن حمایت و حراست میکنند . دشمن با حضور درصحنه مردم عزیز است که از ایران می ترسد .

وی با اشاره به تحولات منطقه و جهان تشریح کرد: دشمنی دشمنان نه تنها با اسلام و نظام است بلکه با مردم ایران هم دشمن هستند.  در اتفاقات اخیر و دستور ترامپ رییس جمهور آمریکا دیدید که ورود ایرانی ها به آمریکا را ممنوع کرد .تا به امروز می گفتند ما با نظام ایران مشکل داریم اما امروز به یک بچه پنچ ساله هم رحم نکردند و به او دست بند زدند . ما باید در کنار هم و با هر سلیقه در مقابل دشمن در صک صف واحد باشیم و در مقابل دشمنان بایستیم .

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *