طرح شفا:

اولین همایش توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و حمایت از کالای ایرانی شهرستان ملارد

همایش توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و حمایت از کالای ایرانی امروز با حضور مسئولین شهرستانی و همچنین خانم دکتر شارقی مشاور و مدیرکل امورزنان استانداری تهران جهت ارائه خدمات از جمله معرفی و ثبت نام در سایت حامی بانو وحمایت از تولید کالای ایرانی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ،اولین همایش توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و حمایت از کالای ایرانی امروز با حضور مسئولین شهرستانی و همچنین خانم دکتر شارقی از استانداری تهران با تقدیر و تشکر از خیرین و کار آفرینان شاخص این شهرستان برگزار گردید.

این همایش با هدف حمایت از تولید کالای ایرانی و تولیدات زنان سرپرست خانوار برگزارگردید.

در ابتدا سرهنگ محسن رضایی فرماندهی ناحیه شهرستان ملارد جهت عرض خیر مقدم به روی سن رفته و پس از آن حجت السلام والمسلمین حیسنی نوری امام جمعه این شهرستان دقایقی را در این باره به ایراد سخن پرداختند و از دیگر مسئولین خواستار حمایت بیشتر از این قشر جامعه شدند.

در ادامه این همایش کلیپ ویزه بیانات رهبری در رابطه با حمایت از کالای ایرانی و سبک زندگی اسلامی پخش گردید.همچنین با حضور مسئولین بر روی سن از خیرین و کار آفرینان شاخص شهرستان ملارد تقدیر و تجلیل به عمل  آمد.

آخرین برنامه سین اجرایی معرفی و راهنمایی کار آفرینان جهت ارائه محصولات خود در سایت رسمی حامی بانو جهت فروش محصولات و همچنین شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی توسط سرکار خانم دکتر شارقی مشاور و مدیرکل امورزنان استانداری تهران صورت گرفت.

لازم به ذکر است بیش از 20 نوع کالای تولید شده توسط کار آفرینان در قسمتی از برنامه به صورت غرفه های مجزا جهت نمایش ارائه گردید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *