امام جمعه ملارد

اگر از تفکرات انقلابی فاصله بگیریم دشمن نفوذ خواهد کرد/کشورهای اسلامی در موضوع کشتار مردم میانمار باید بسیج شوند

امام جمعه ملارد گفت: امروز بزرگترین نسل کشی در قرن ۲۱ در میانمار در حال رخ دادن است که باید سازمان های حقوق بشر و کشورهای اسلامی بسیج شوند و جلو این فاجعه را بگیرند .

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار در بیانات خود به نکته ای مهم اشاره داشتند که قریب به دو سال است بر آن تاکید دارند و آن لزوم داشتن تفکر انقلابی است .

وی افزود : ایشان در این دیدار فرمودند: باید انقلابی فکر کنید و انقلابی بمانید . این نکته بسیار مهمی است که مقام معظم رهبری برآن تاکید دارند . این نکته مربوط به جریان خاصی نیست بلکه باید همه کسانی که به انقلاب علاقه دارند به آن توجه ویژه داشته باشند . ما اگر از این اصل فاصله بگیریم دشمن از این نقطه نفوذ خواهد کرد لذا باید همیشه انقلابی باشیم و انقلابی عمل کنیم .

حسینی نوری تشریح کرد: نکته مهم دیگری که رهبر معظم انقلاب به آن اشاره داشتند موضوع توجه به تفرکات حضرت امام خمینی(ره) بود . ایشان بیان داشتند: تفکرات حضرت امام خمینی(ره) و تفکرات انقلابی باید در کارها حاکم باشد .

وی افزود: امروز باید بررسی کنیم آیا در مراجعه به اداره و سازمان و ارگان ها تفکر انقلابی دیده می شود و خلاف آن ؟ آیا نگاه ها هماه نگاه حضرت امام (زه) است یا خیر؟ آیا آن شعار و اهدافی که ملت رشید ایران در به ثمر رسیدن انقلاب برای آن قیام کردند و شهید دادند همچنان باقی است و یا از اصول خود منحرف شده ایم ؟ در این صورت باید برگردیم و مراقبت از کنیم تا از تفکرات حضرت امام خمینی (ره) و اهداف شهدا منحرف نشویم . نباید از آرمان های انقلاب فاصله بگیریم.

امام جمعه ملارد اذعان کرد : مقام معظم رهبری در بیانات خود با اشاره به جایگاه مجمع تشخیص مصلحت نظام فرمودند: مجمع تشخیص مصلحت یادگار حضرت امام خمینی(ره) و از دستاورد های انقلاب اسلامی است . جایگاه مجمع تشخیص مصلحت نظام بسیار مهم است . هرجایی که بین شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای اختلاف نظر باشد حکمی که مجمع تشخیص مصلحت نظام می دهد قانونی است و باید عملی شود . لذا جایگاه مجمع جایگاه بسیار مهمی است .

حسینین نوری با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در موضوع قضایای کشور های اسلامی و جنایات میانمار گفت: مدعیان حقوق بشر که گاهی برای مجازات یک مجرم در یک کشور جنجال می کنند در مقابل کشتار و جنایات علیه مردم کشور میانمار هیچ عکس العملی نشان نمی دهند . جوایز صلح نوبل به چه کسانی داده می شود . این جایزه برای دفاع حقوق بشر مگر نبود . این انسانهایی که امروز کشته می شوند مگر انسان نیستند . امروز هیچ کسی جلوی قتل عام انسان و انسانیت را در میانمار نمی گیرد و این نشان از مرگ جوایز صلح نوبل است .

وی افزود: امروز بزرگترین نسل کشی در قرن ۲۱ در میانمار در حال رخ دادن است که باید سازمان های حقوق بشر و کشورهای اسلامی بسیج شوند و جلو این فاجعه را بگیرند .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *