نماز جمعه پر شکوه ضد آمریکایی در ملارد برگزار شد

اگر اشتباهی از آمریکا سر بزند تمامی منافعش در منطقه توسط ایران نابود خواهد شد

امروز گسل اقتدار ملی در نماز جمعه شهرستان ملارد به لرزه درآمد

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ،امروز گسل اقتدار ملی در نماز جمعه شهرستان ملارد به لرزه درآمد . مردم شهرستان ملارد با مشت هایی گره کرده در مصلی بزرگ ملارد حاضر شدند تا فریاذ مرگ بر آمریکا را در شهرستان ملارد تنین انداز کنند

امام جمعه ملارد : اگر مسئولین به سخنان نورانی مقام معظم رهبری عمل میکردند از  تمامی این تحریم ها و حیله های دشمنان به راحتی عبور میکردیم ، آمریکا توان مقابله نظامی با ایران را ندارد ولی در بحث تحریم و تحدید ایستادگی میکند ولیکن اگر ما از قبل خود را آماده میکردیم همین مشکلات راهم نداشتیم . دشمنان ما بدانند همان گونه که طی این 40 سال از ما سیلی خوردند اگر از این به بعد خطری کشور مارا تحدید کند جوابی قاطع و کوبنده خواهیم داد . به آمریکا اخطار میدهیم در صورت بروز کوچک ترین اشتباه از طرف شما  تمامی منافع شما در منطقه  نابود خواهد شد.

سید حسینی در ادامه خاطر نشان کرد :آمریکا و دشمنان در سوریه و لبنان و یمن وفلسطین شکست خوردند و دست آنها ار از تجاوزات قطع کردیم و باید بدانید که آمریکا قصد دارد با خروج از برجام بین مردم و مسئولان شکافی عمیق ایجاد کند اما امروز وظیفه تمامی مردم و جناح ها و ارگان ها و دستگاه ها و احزاب این است که وحدت و انسجام ملی را حفظ کنند ،حفظ وحدت سفارش مقام معظم رهبری است. بزرگترین محصول برجام اثبات غیر قابل اعتماد بودن دشمن بود و باید در نظر داشته باششیم که طبق فرمایشات اخیر رهبری به اروپاییان هم نباید اعتماد کرد و ما هم هیچ اعتمادی به هیچ یک از دشمنان نداریم .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *