بی توجهی به فساد بی تقوایی است

اگر حمایت رهبری پشت دولت نباشد مردم هم حامی دولت نخواهند بود

میز خدمت اداره مخابرات در حاشیه آخرین نماز جمعه سال ۹۷ با حضور مهندس دوست رئیس اداره مخابرات در آخرین روز کاری اش برپا شد که موجب خرسندی مردم و نمازگزاران شد

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد ، آخرین نماز جمعه سال ۹۷ زیر باران رحمت الهی به امامت حجت السلام حسینی همدانی  امام جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد برگزار شد .

حسینی همدانی در ابتدای سخنانش گفت : دشمن امروزه همانند سابق که قصد بمب باران و ترور مارا داشت هنوز هم به این کار ادامه میدهد و با شایعه پراکنی قصد دارد جایگاه نماز جمعه و ائمه جمعه را زیر سئوال ببرد و برخی ها هم مراقب باشند که در زمین دشمن بازی نکنند و پایگاه ولایت یعنی نماز جمعه را زیر سئوال نبرند و تخریب نکنند و بدانید اگر میخواهید قام دوم انقلاب محقق بشود باید از حضرت علی الگو بگیریم  و حتی پس از منصوب کردن رئیس جدید دستگاه قضا مقام معظم رهبری توصیه نمودند که کاری کنید که مردم به شما پناه ببرند و با دانه درشت ها برخورد کنید و با متجاوزین در داخل و خارج از دستگاه قضاء برخورد گردد .

حسینی همدانی در ادامه گفت : با محرومین ومردم همدردی بیشتری بکنیم در ایام عید  و کاسبین با انصاف خود بیشتر به یاری مردم بروند و حتی رسانه هم پای کار بیایند و موسسات خیریه هم خدارا شاکریم پای کار هستند و بیش از توان مایه میگذارند و سعی کنید همیار مردم باشیم . دشمن سعی دارد با ایجاد مشکلات مردم را از مسیر ولابت و انقلاب دور کنند و مردم را نا امید کنند و حالا که اقتصادی بزرگی قرار داریم ابتدا مسئولان جنگ اقتصادی را قبول کنند و باور داشته باشند و در مرحله بعدی برای مقابله با آن مدیریت هوشمندانه ای بکنند . رئیس جمهور محترم گفته اند که برجام سایه جنگ را از کشور ما برداشته است ولی واقعا این مطلب صحت دارد و قبلا نبوده ؟ آیا اگر برجام جنگ را از سرما برداشته پس این جنگ اقتصادی چیست؟ امروزه شاهدیم علاوه بر این که این جنگ اقتصادی کم نشده که هیچ افزایش هم داشته است . این استقامت نیست بلکه گرا دادن به دشمن است و وقتی در این فرصت طلایی رهبر انقلاب با سخنانش از دولت حمایت میکند پس بدانید مردم هم حامی دولت هستند اما وای بر روزی که رهبری از این فعالیت های دولت حمایت نکند که در آن موقع نه ولایت پشت دولت است نه مردم .

امام جمعه بخش صفادشت گفت:پس از اطای نشان ذولفقار به سردار حاج قاسم سلیمانی فهمیدیم که سایه جنگ از سر کشور ما که هیچ بلکه از سر دیگر کشور های دیگر هم برداشته شد . آمریکا مجبور است پس از این همه هزینه و ادعا شبانه بروند و مخفاینه برگردد ولی در مقابل رئیس جمهور کشور ما با اطلاع قبلی به عراق رفت و چند روز هم ماند و توافقات خوبی داشت که اینها عزت ایران است و این عزت باعث خشم دشمن در آمریکا و اروپا میشود .

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *