امام جمعه ملارد

اگر غلطی از سوی آمریکا سربزند برخوردی خواهیم کرد که سربازان آن خون گریه کنند / دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند دلاوری های ارزش مند ملت ایران است

امام جمعه ملارد گفت : مگر ترامپ گریه سربازانش را در خلیج فارس فراموش کرده است. به اوهشدار می دهیم اگر کوچک ترین غلطی انجام دهد برخوردی خواهیم کرد که سربازان امریکا خون گریه کنند . اگر ترامپ علیه ملت ایران حرف میزند ما در میدان عمل پاسخ دندان شکن و ویران کننده خواهیم داد .

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه شهر ملارد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با اعای مجلس خبرگان با گفت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار در جواب سخنان بی ادبانه و وقیحانه رییس جمهور آمریکا فرمودند : در مسائل مهم مربوط به منافع ملی عقب نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنایی ندارد . ملت ایران به برکت اسلام زیربار هیچ ظلم و زورگویی نمی رود و هر حرکت غلط در برجام عکس العمل ایران را در پی خواهد داشت .

وی با اشاره به سخنان ترامپ تشریح کرد: دشمن ما که در راس آن امروز امریکا قرار دارد انقدر ابله و بیشعور است که هنوز ملت رشید مارا نشناخته است . آن زمانی که جنگ را بر ما تحمیل کردند و ما ظاهرا از امکانات نظامی چیزی دنداشتیم و ضعیف بودیم در مقابل تمام دنیا ایستادیم. امروز که از همه لحاظ قدرت مند هستیم به ترامپ روانی و دیوانه و به همه دشمنان ایران هشدار می دهیم به دنبال ماجراجویی نباشند چرا که هر غلطی از آن ها سر بزند سیلی محکمی از ملت ایران خواهند خورد.

امام جمعه ملارد با اشاره به سخنان ترامپ در خصوص برجام اذعان کرد: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند اگر شما برجام را پاره کنید ما آن را به آتش می کشیم .دشمنان ما بدانند ما مرد عمل هستیم و در میدان عمل ثابت خواهیم کرد که شعار “هیهات منه الذله” را از حضرت اباعبدالله الحسین آموخته ایم.

وی افزود : مگر ترامپ گریه سربازانش را در خلیج فارس فراموش کرده است. به اوهشدار خواهیم داد اگر کوچک ترین غلطی انجام دهد برخوردی خواهیم کرد که سربازان امریکا خون گریه کنند . اگر ترامپ علیه ملت ایران حرف میزند ما در میدان عمل پاسخ دندان شکن و ویران کننده خواهیم داد .

حسینی نوری اظهار کرد: ما درس عزت، مقاومت ،ایستادگی ،مقابله با ظلم و ستم را از حسین (ع) اموخته ایم و تمام دنیا بداند در این راه ذره ای عقب نشینی نخواهیم نشست و بر همان راه امام و شهدا با فرمانبری از مقام معظم رهبری ثابت قدم خواهیم بود .

امام جمعه ملارد با اشاره به فرارسیدن ایام هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند از ایثار و دلاوری های ارزش مند ملت ایران است. دنیا بداند بفهمد و اگر نمی داند تاریخ جنگ ایران را مطالعه کند. ایران اسلامی با مردم و جوانان خود همان گونه که در هشت سال دفاع مقدس ثابت کرد در مقابل دشمنان ایستاده است امروز نیز محور مقاومت در منطقه را ایجاد و داعش را که تولید دست غرب است را به نابودی کشاند .دشمنان عبرت بگیرند و از نیروهای نظامی کشور ما بترسند.

وی افزود: دفاع مقدس مملو از درس مقاومت ،توحید، ولایت مداری، ایثار ،شجاعت، بصیرت و بیداری است و باید از این دانشگاهی که نعمت بزرگ انقلاب اسلامی است استفاده شود .

حسینی نوری با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید اذعان کرد:  هرکشوری اگر بخواهد توسعه پیدا کند باید به کیفت آموزشی و پرورشی آن کشور توجه شود . مدارس ما امروز شاهد حضورسرمایه های فراوانی است و آن فرزندان ما هستند لذا هم مسئولین باید زیر ساخت های لازم را فراهم کنند و هم معلمین باید در تربیت و آموزش توجه کنند .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *