نماز جمعه ملارد برگزار شد

اقتدار ایران برگرفته از مکتب حسین (ع) است

هیچ ملاقاتی بین مقامات ایرانی و آمریکایی صورت نخواهد گرفت. کل دنیا در تلاشند با آمریکا ملاقات کنند ولی آمریکا در تلاش شدید است که فقط یکی از دیپلمات های مارا ببیند. امروز ه آمریکا و هم پیماننش به جایی رسیده اند که میخواهند بدون پیش شرط و حتی پرداخت مبالغ کلان ایرانی هارا ببینند

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، آخرین نماز جمعه شهریور ۹۸ ملارد به امامت حجت الاسلام و المسلمین حسینی نوری در مصلی بزرگ شهر ملارد اقامه شد
حسینی نوری در ابتدای سخنانش در خطبه اول نماز جمعه به تربیت فرزندان به روش اسلامی تاکیید کرد و گفت: تربیت فرزندان در خانواده یک امر مهم است تا بچه هایمان در آینده نگه دار نظام جمهوری اسلامی باشند و این تربیت ابتدا باید مهربانانه باشد تا تاثیر گذار باشد . تقوا یعنی حق الناس و کمک مردم و دست درازی نکردن به بیت المال است .
حسینی در ادامه سخنانش گفت : طبق سخنان مقام معظم رهبری هیچ ملاقاتی بین مقامات ایرانی و آمریکایی صورت نخواهد گرفت. کل دنیا در تلاشند با آمریکا ملاقات کنند ولی آمریکا در تلاش شدید است که فقط یکی از دیپلمات های مارا ببیند. امروز هآمریکا و هم پیماننش به جایی رسیده اند که میخواهند بدون پیش شرط و حتی پرداخت مبالغ کلان ایرانی هارا ببینند این نوعی قدرت و افتخار و عزت ایران و جمهوری اسلامی ایران است و این افتخارات برگرفته از مکتب امام حسین (ع)است و این عزت ما برگرفته از خون شهدای انقلاب است و این افتخار هم برگرفته ازرهبری های پیامبر گونه امام راحل و مقام معظم رهبری هستیم .شعار ما در مقابل دنیای کفر و طلم و ستم ، لبیک یا حسین است و از ظلم بدور هستیم.
امام جمعه محبوب و مردمی ملارد گفت: عزیزان جانباز و ایثارگر ، رزمنده و انقلابی ما افتخار انقلاب را در جنگ به دنیا نشان دادند و در جنگ به جهان فهماندند که در مقابل ابر قدرت های جهان میشود ایستادگی کرد واین تعابیر امام راحل از دفاع مقدس است . برای حفظ ارزش های دفاع مقدس همه باید تلاش کنند و نگهبان این ارزش ها باشیم تا به نسل جدید و آینده منتقل شود.
آموزش و پرورش رویکرد خود را تربیت محور کند تا تاثیر مثبت داشته باشد و نگاه آموزشی کشور باید به سمت آموزش با متد های روز باشد تا به درد جامعه و فرد بخورد و متون درسی باید تغییر و تحول اساسی در محتوایشان رخ دهد و والدین و مدرسه و دبیران در تلاش هماهنگ بودن با یکدیگر باشند تا دانش آموزان با آموزش و پرورش یکی شود و بهترین علوم را فرابگیرد.

حسینی نوری در حاشیه سخنانش از تلاش های شبانه روزی اورژانس شهرستان ملارد و پرسنل زحمت کش فوریت های پزشکی اورژانس که در حساس ترین لحظات خطر حامی حفظ جان مردم هستند تقدیر نمود.

  1. انتهای پیام /احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *