این انقلاب هنوز بر خون استوار است!

اقتدار ملارد – مسلمان حقیقی و پیرو برحق معبود امروز با شنیدن خبر شهادت لاله های گلگون کفن این مرز و بوم در راه اعتلای کشور اسلامی و در راه صیانت از امنیت مردم ایران زمین دلی پر خون پیدا می کند .

در پاسخ به خواستاران رابطه با آمریکای جنایتکار و ایادی مستکبرش تنها این مطلب به ذهن برخی و یا بهتر است بگوئیم انقلابیونی که درد اسلام در سینه هایشان سنگینی می کند می رسد ، که شهادت هنر مردان خدا و پلی برای رسیدن به همه لذات اخروی و قرارگرفتن در رکاب ائمه هدی علیهم السلام است و این انقلاب هنوز بر خون استوار است .

این روز ها که همه جا صحبت از رابطه با آمریکای جنایتکار و برپایی خیمه دسیسه انگلیس خبیث است ، انصار استکبار نیز دست در دست استکبار داده و دستان پلید خود را به خون جوانان پاک و انقلابی ایران سرفراز آلوده تر از دیروز می کنند .

هنوز چند روزی از شهادت پاسداران غیور کردستان در منطقه ساوان نمی گذرد و شهادت این شاهدان راستین مرزهای شرف و غیرت در هیاهوی رابطه با آمریکا و در جنجالی که توهین به ساحت امام خمینی(ره) از سوی عده ای از نزدیکان به امام راه انداخت گم شد . . .

خبر این گونه بود : پنج نفر از پاسداران سپاه بانه ظهر روز پنجشنبه ۱۸ مهر ماه سال جاری در درگیری با چته‌های ضدانقلاب در منطقه ساوان این شهرستان به شهادت رسیدند.

و داغ لاله های کردستان  هنوز برتارک جانمان به سوز و گدازی جگرسوز مشغول بود که بار سنگین دیگری هیمنه قلب هایمان را فرو ریخت و آن خبر شهادت بزرگ مردان حافظ مرز های شرقی کشور بود . . .

اما ای کاش فرصت پرسیدن یک سوال را به آنها می دادند و ای کاش می دانستند که آیا آنها و خانواده آنها نیز قرار است مورد الطاف خانم اشراقی قرار بگیرند ؟

۲۶ مهر ماه یاد آور برگ دیگری از جنایت فرزندان یزید بن معاویه و خونخواران ظالم بود که طی آن سند شهادت شهید شوشتری و یاران شهیدش با خون مقدسشان امضاء شد و اما ما نیز بدنبال مهیا سازی یادواره شهدای اقتدار نظام در ملارد بودیم که خبر شهادت ۱۷ سیمرغ گلگون کفن را از رسانه ها دریافت کردیم .

مردم شهید پرور ایران اسلامی به گواهی تاریخ مستند خود همواره دستان پلید صهیونیسم جهانی و در ذیل آن آمریکا و روباه پیر انگلیس خبیث را پشت همه جنایات صورت گرفته علیه خود دیده اند و اگر امروز عده ای به گمان این که شاید بتوانند نان را ارزان کنند به فکر مذاکره بر سر خون شهدا افتاده اند حساب آنها با خدا و همین مردم شهید پرور خواهد بود .

و مگر کور بوده باشیم که ندیده باشیم، همسران شهدایی را که سال‌های عمر خود را با داغ همسران دلیرشان سپری کردند و جان و جوانی خود را به پای یادگاران شهدا گذاشتند.

آنجا که امام امت(ره) فرمود : ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد ، سر سروهای بلند شهدای ما بالاست که سرفرازانه و در عین اقتدار خود بدون توجه به همه لذات دنیوی و بی توجه به میز و مزایای دنیا جان خود را در عرصه دفاع از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم می کنند .

و اما برقراری دوباره رابطه با آمریکای جنایت کاری که پاسخ خنده های مذاکره کنندگان کشورمان در سازمان ملل را با تشخیص خود یافته DNA می دهند و جام باستانی تقلبی هدیه داده و به سادگی ما می خندند و امروز نیز همچون گذشته تاریخ با حمایت مالی و نظامی از گروه های تروریستی به جنایات خود پرونده ای دیگر اضافه می کنند ،کاری عبث و غیر قابل اتکا است .

روباه پیر نیز در این میان با حمایت های اطلاعاتی خود راه را برای متجاوزان به مرز پرگهر ایران باز نموده و از هرگونه تلاش در راه براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در کشور ما مضایقه نمی کند به برپایی لانه ای سیار می اندیشد که بتواند حضور خود را در کشور شهدا تثبیت کند .

اما همه دلدادگان رابطه با استعمار و استکبار بدانند :

هنوز عرصه این جاده  مرد می طلبد             و خاک دشت جنون اهل درد می طلبد

به صبح روشن فردا طلیعه از خون است        به اهل خاک بگو جنس شیعه از خون است

عقیل توحیدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *