نماز جمعه این هفته ملارد با حضور پر شور مردم برگزار شد

این ظالمان عربی و غربی بدانند با این جنایات پایه های حکومت خود را سست میکنند

این ظالمان عربی و غربی بدانند با این جنایات پایه های حکومت خود را سست میکنند+تصویر

به گزارش  پایگاه خبری اقتدار ملارد / :نماز جمعه این هفته شهرستان ملارد به امامت حجت السلام سید حسینی برگزار شد.

خطیب نماز جمعه ملارد : کشور های عربی از قرآن فاصله گرفته اند و کشور های کفر مانند آمریکا را پشتوانه خود میدانند این اوج بدبختی این کشور هاست ، وقتی به ما میرسند میگویند ما از هیچ اسلامی نمیتریم فقط از اسلام ایرانیان و قرآن مجید میترسیم و میدانند که ما باور داریم که دشمن نباید بر ما سوار شوند و در مقابل فتنه هایشان ایستادگی خواهیم کرد.
حسینی در ادامه خاطر نشان کرد: در هفته سلامت هستیم و مسئولین باید همت مضاعفی پشت کار بگزارند تا ما بتوانیم بیمارستان شهرستان ملارد را هرچه سریع تر بسازیم و در اختیار مردم شهرستان ملارد قرار بدهیم.
حسینی در ادامه: گفت : دولت باید حق این دبیران زحمت کش را هرچه سریع تر پرداخت کنند تا این باقی مانده پول دبیران کشور به دستشان برسد.

امام جمعه ملارد: سربازان گمنام امام زمان شبانه روزی در تلاش هستند تا خطری کشور مارا تحدید نکند و طی چندین سال گذشته فقط یک حمله تروریستی در ایران انجام گرفت و مابقی در ندفه خفه شد .
در این چند سال اخیر بیش از ۱۰۰ گروه تروریستی قصد تجاوز به خاک ایران را داشتند که سربازان گمنام امام زمان از این تجاوزات جلوگیری کردند ما از زحمات شبانه روزی این عزیزان کمال تشکر را داریم.

حسینی در پایان متذکر شد: چرا حقوق بشر و برخی کشور ها که مدعی حق هستند صدایشان در مقابل ظلمی که به یمن یا سایر کشور ها میشود بلند نیست؟
زنها و کودکانی که به خاک و خون کشیده میشوند ، عروسی هایی که به عذا تبدیل میشوند ، اینها مگر حقوق بشری ندارند ؟
این همه جنایت توسط عربستان و متحدان عربی در حال سرعت گرفتن است . این ظالمان عربی و غربی بدانند با این جنایات پایه های حکومت خود را سست میکنند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *