ملاردی ها منتظر سرما و بارش باشند

ورود سامانه بارشی جدید از امشب در استان تهران

به گزارش سازمان هواشناسی کشور از اواخر ساعت امروز ۲۴ دی ماه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور میشود و تا فردا صبح به نیمه مرکزی خواهد رسید

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، سرمای شدیدی در راه استان تهران میباشد و باید میزبان سرما و بارش های متعددی در سطح شهرستان ملارد باشیم.

امید است ستاد مدیریت بحران شهرستان ملارد پیش از بارش های سنگین برف همانند سال های گذشته دست به کار شود و تجهیزات و ادوات مورد نیاز ستاد های برفروبی و پاکسازی و شن پاشی معابر عمومی را در دستور کار خود قراردهد تا غافلگیر نشود . سال گذشته شهرستان ملارد همانند دیگر شهرستان های استان تهران دچار بحران بارش برف و مسدود شدن معابر اصلی و فرعی شد که میزان بالای نارضایتی بسیاری از شهروندان را بحا گذاشت.

شهرداری ملارد و سایر سازمان های زیر مجموعه اش در سال گذشته شدیدا درصدد رفع نیاز های مردم در بارش برف شدید سال گذشته بودند که با همکاری سایر دستگاه ها و نهاد ها این امر با درصد نصبی محقق شد ، امیدواریم امسال قبل از رخ داد سنگین برفی علی رقم بیانیه های سازمان هواشناسی کشور این درصد نصبی سال گذشته به حداکثر خود برسد تا میزان رضایت مردم هم بالا برود و هیچ شهروندی در این بارش ها سردی هیچ اداره ای را حس نکند.

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *