روز آتش نشان

بازدید سرزده فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر ازسازمان آتش نشانی

به مناسبت روزآتش نشان فرماندار و معاونین محترم ایشان ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار ملارد به دیدار آتش نشانان شهر ملارد رفتند .

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،هفتم مهر ماه مصادف با گرامیداشت روز آتش نشان می باشد . در همین راستا دکتر توکلی سرپرست محترم فرمانداری شهرستان ملارد و معاونین ایشان، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ملارد و علی سلگی شهردار ملارد به دیدار مدیر عامل و پرسنل خدوم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ملارد رفتند .

در این دیدار سرزده که به مناسبت گرامیداشت روز آتش نشان بود آقای نادری پور مدیر عامل سازمان آتش نشانی ضمن خیر مقدم در خصوص نحوه فعالیت سازمان توضیحاتی دادند . علی سلگی شهردار ملارد ضمن خوش آمدگویی به سرپرست محترم فرمانداری شهرستان ملارد و معاونین ایشان و ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ملارد این روز را به همکاران آتش نشان تبریک گفته و آرزوی موفقیت بیش از پیش برای آنان نمود.ریاست محترم شورای اسلامی شهر ملارد نیز ضمن تبریک این روز به همکاران خدوم شهرداری به خصوص غیور مردان آتش نشان به کم و کاستی های این سازمان اشاره کرد که با دید مساعد دکتر توکلی آنها مرتفع گردد تا بتوان خدمات بهتری به شهروندان ارائه شود.در نهایت دکتر توکلی ضمن تبریک و خسته نباشید به آتش نشانان و گرامیداشت یاد و خاطره آتش نشانان ساختمان پلاسکو و اشاره به حساسیت این شغل آرزوی موفقیت بیش از پیش برای این عزیزان را داشتند و در پایان با اهدا شاخه های گل به همکاران آتش نشان اززحمات شبانه روزی آنها قدر دانی نمودند.

انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *