بازدیدفرماندار شهرستان ملارد به همراه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، کارشناسان اداره بازرسی و روابط عمومی فرمانداری از اداره امور مالیاتی

بازدید فرماندار شهرستان ملارد از اداره امورمالیاتی

فرماندار شهرستان ملارد به همراه معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، کارشناسان اداره بازرسی و روابط عمومی فرمانداری از اداره امور مالیاتی بازدید کرد.+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد/ :صبح امروز همزمان با شروع کار اداری خطیبی فرماندار شهرستان ملارد به همراه سلطانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، کارشناسان اداره بازرسی و روابط عمومی فرمانداری از اداره امور مالیاتی بازدید کرد.

خطیبی ضمن سرکشی به واحدهای مختلف این اداره و گفت‌وگو با کارکنان و مسئول اداره، در جریان روند اجرای کارها و مشکلات موجود قرار گرفت.
فرماندار ملارد در ادامه در نشستی با رئیس این اداره، با اشاره به سهم مالیات در بودجه کشور، اظهار کرد: اگر این باور در مردم تقویت شود که در موعد مقرر با پرداخت مالیات خود با سازمان امور مالیاتی همکاری کنند فواید ارزنده‌ای برای کشور در پی داشته و بسیاری از مشکلات رفع خواهد شد.
وی افزود: به دلیل وابستگی بخشی از کارهای مهم مردم به امور مالیاتی و نیز ضرورت نهادینه شدن موضوع مالیات در کشور، کارهای اداره امور مالیاتی از اهمیت خاصی برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد.
فرماندار شهرستان ملارد در پایان متذکر شد: اداره امور مالیاتی یکی از ادارات پرکار و پرمشغله است، بنابراین جا دارد از زحمات کارکنان این اداره تقدیر و تشکر شود.
رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان ملارد نیز ضمن تقدیر از توجهات فرماندار گزارشی از وضعیت این اداره و چگونگی رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی در این شهرستان و میزان وصولی‌ها را بیان کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *