سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان:

بانوی تکواندوکار همدانی در مسابقات جهانی طلایی شد

همدان- سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: بانوی تکواندوکار همدانی در یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه ۲۰۱۸ چین تایپه به مدال طلا دست‌یافت.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از خبرگزاری مهر،حمدالله  با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی تکواندو اظهار داشت: یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان تکواندو (پومسه) با حضور یک هزار و ۲۷۴ پومسه رو از ۵۴ کشور در ورزشگاه تیان مو چین تایپه برگزار شد.

وی افزود: تیم پومسه دونفره کشورمان با ترکیب فروزان و سید معصومه حسینی بانوی تکواندوکار همدانی برای دومین بار متوالی خوش‌رنگ‌ترین مدال جهان را کسب کرد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به حضور ۲ دونده و ۲ مربی همدانی در نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی منتخبین نوجوانان کشور گفت: نخستین مرحله اردوی آمادگی منتخبین نوجوانان کشور از روز گذشته به مدت ۲۱ روز در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده است.

چاروسایی عنوان کرد: با دعوت کمیته رده‌های فدراسیون دوومیدانی امیرمحمد سعیدی و پانته‌آ قلی پور ۲ دونده همدانی در این مرحله از اردوی آماده‌سازی حضور دارند.

وی با اشاره به حضور مربیان همدانی در این اردو بیان کرد: همچنین محمدمهدی محمدی و مسعود بنوان مربیان همدانی به همراه ورزشکاران خود در نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی منتخبین حضور خواهند داشت.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: همدان با داشتن مربیان توانمند و تحصیل‌کرده در رشته دوومیدانی همواره یکی از قطب‌های رشته دوومیدانی بوده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *