صیفوری: برنامه های فرهنگی ورزشی دهه فجر شهرستان ملارد باشکوه برگزار می شود

برنامه های فرهنگی ورزشی دهه فجر شهرستان ملارد

صیفوری: برنامه های فرهنگی ورزشی دهه فجر شهرستان ملارد باشکوه برگزار می شود +تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل ازاداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد/ :جلسه بررسی برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر در حوزه ورزش بانوان با حضور علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،در این جلسه که روز سه شنبه ۲۶ دی ماه ۹۶ در حضور علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان،خانم علیمحمدی مسئول بانوان اداره ورزش و جوانان و نواب رئیسان هیات های ورزشی تشکیل شد،صیفوری با اشاره به اهمیت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،بر برگزاری با شکوه برنامه های ورزشی و ترغیب هیات های ورزشی در برگزاری رویدادها و برنامه های دهه فجر تاکید کرد.

علیمحمدی مسئول ورزش بانوان شهرستان نیز ضمن تشکر از مجموعه کارکنان اداره ورزش و جوانان و همکاری هیات های ورزشی،خواستار حمایت بیشتر هیات ها و اداره ورزش از فعالیت ها و برنامه های پیش روی ورزش بانوان در ایام مبارک دهه فجر شد.

گفتنی است در این نشست،نواب رئیسان هیأت های ورزشی به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و مسائل پیش روی هیأت ها پرداختند و هر کدام برنامه های اجرایی دهه مبارک فجر را اعلام کردند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *