گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه

برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب

برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب به میزبانی امام جمعه شهرستان ملارد+تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد/ :به مناسب گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب به فرمان امام خمینی (ره ) در 2اردیبهشت 1358مراسمی به میزبانی امام جمعه شهرستان ملارد هم اکنون در حال برگزاری است .

حجت السلام سید حسینی نوری  امام جمعه این شهرستان با اشاره به وظایف سپاه پاسداران و اهمیت کار آنها به نکات زیر اشاره کردند:

انقلاب در اوایل تاسیس به مشکلات زیادی برمیخورد ولیکن حضرت امام (رضوان الله تعالی علیه) با داشتن شخصیت بی نظیر که با انجام هر ایده ای را میتوان معجزی نامبرد که در انقلاب اسلامی شکل گرفت همچنین  تاسیس هر نهاد مقدس در جای خود اثر گذاری بسزا و ویژه ای داشته است .

یکی از آن ها دستور تاسیس سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی میباشد.

سپاه پاسداران انقلاب امروزه در داخل کشور و بیرون از کشور میدرخشد برای حفظ توان و آمادگی خود باید حتما چند نکته را حتما توجه کند که این ها سخنان امام (ره) و مقام معظم رهبری ایست ،بصیرت بیداری و استقامت مواضع رهبری و عمل به آن میباشد و این افتخار سپاه است که سرباز ولایت است و به گروه خاصی متعلق نیست .

حضرت آقا میفرمایند عناصر اصلی سپاه اخلاص ،پارسایی،تعبد،بی اعتنایی به دنیا است که باسد به ان توجه داشته باشند.

اهمیت کار و نام و حضور شما به قدری زیاد است که سالروز ولادت حضرت سیدالشهداء (ع)با آن رشادت ها را به نام روز پاسدار نامیده اند .

در ادامه سرهنگ رضایی فرماندهی سپاه ناحیه ملارد با عرض خیر مقدمو تشکر از حضور مسئولین شهرستانی و حسن نیت توجه امام جمعه این شهرستان به سپاه ناحیه ملارد قدر دانی کردند.

ایشان افزودند یکی از دلایل موفقیت سپاه این است که با انقلاب متولد شد و پاسدار انقلاب و خفظ دستاورد های آن در همه عرصه ها بوده است .

ایشان با اشاره به جایگاه و موقعیت های سپاه به برخی از وظایف این ارگان در انقلاب و حفظ نظام پرداختند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *