برگزاری نشست دهیاران با فرماندار شهرستان ملارد

اولین نشست مشورتی دهیاران با توکلی کجانی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات و نقطه نظرات خود پیرامون خدمت رسانی بیشتر و بهتر به روستائیان پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،صبح امروز دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان ملارد در سالن جلسات فرمانداری گردهم آمدند و در اولین نشست مشورتی با توکلی کجانی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات و نقطه نظرات خود پیرامون خدمت رسانی بیشتر و بهتر به روستائیان پرداختند.

در این نشست که معصومه پرندوار مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری تهران، مردانه سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمنداری، بخشداران ملارد و صفادشت نیز حضور داشتند موضوعاتی دیگر از قبیل نحوه بودجه نویسی سال ۹۸ و برگزاری برنامه های جشن ۴۰ سالگی انقلاب مطر ح گردید. در ابتدای این نشست مردانه، سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری شهرسان ملارد گزارشی از روند بازدید از دهیاری را بیان نموده و ضمن قدردانی از تلاشها و خدمات صورت گرفته، بر رفع برخی کاستی ها و نواقص های موجود تاکید کرد.
در ادامه روسای شورای شهرستان، شورای بخش مرکزی و صفادشت، نماینده دهیاران و چندتن از دهیاران نسبت به مشکلات موجود در روستاهای این شهرستان مواردی را بیان نمودند.  پیگیری برای تعیین و ابلاغ حریم روستاها،واگذاری اصلاح و الحاق بافت به دهیاریها، پرداخت ۸۰ درصد حریم تخصیصی به  دهیاریها،  توجه بیشتر به بهسازی معابر روستائی، تامین سرانه های بهداشتی، ورزشی و آموزشی و کمک به اشتغال زایی برای روستائیان مواردی بود که به آنها اشاره شد.
ایراد سخنرانی توسط پرندوار مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری تهران و جمع بندی سخنان توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد بخش های پایانی این نشست بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *