برگزیدگان جشنواره نمایشنامه خوانی ملارد

برگزیدگان بخش های مختلف دومین جشنواره نمایشنامه خوانی ملارد معرفی شدند

برگزیدگان بخش های مختلف دومین جشنواره نمایشنامه خوانی ملارد معرفی شدند +تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد/ : مراسم اختتامیه دومین جشنواره نمایشنامه خوانی شهرستان ملارد شامگاه شنبه ١٩ اسفندماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد برگزارگردید.

این مراسم با حضور شاهقلیان معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ، قربانی رئیس اداره بهزیستی ، روسای دستگاه های اداری، پیشکسوتان تئاتر و هنرمندان با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد ملارد آغاز شد .

علیرضا رئیس اوژن رئیس اداره ارشاد شهرستان ملارد گفت : این مراسم تنها به قصد اهدای جوایز برگزار نشده است بلکه پایان این مراسم می بایست به یک رویداد اجتماعی و فرهنگی تبدیل شود .

وی ضمن تشکر از انجمن نمایشی استان و شهرستان ملارد  بیان کرد خوشبختانه ان چیزی که در این جشنواره مشهود بود اتحاد و همکاری اعضاء انجمن همه شهرستان ها بود که نتیجه آن آثار خوب هنرمندان شرکت کننده میباشد که خود یکی از اتفاقات خوب این دوره محسوب می شود  .

رئیس اداره ارشاد شهرستان ملارد درباره آثار شرکت کننده در جشنواره گفت : از بین آثار ارائه شده به جشنواره ١٢ اثر به بخش مسابقه راه یافته است .

یکی دیگر از بخش های مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره نیز اختصاص به معرفی برگزیدگان داشت

در پایان گفتنی است دومین جشنواره نمایشنامه خوانی شهرستان ملارد  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد و با همکاری انجمن نمایشی استان تهران و شهرستان ملارد با هدف ترویج و اعتلای خوانش متون نمایشی و همچنین تشویق به نگارش نمایش های تالیفی و اقتباسی در دومین دوره خود نگاهی ویژه با آتار نمایشنامه نویسان جوان داشته و با شعار حمایت از نمایشنامه نویسان جوان با حضور هنرمندان کار خود را از تاریخ ١٧ اسفند در سالن امفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد آغاز کرد .

برگزیدگان بخش های مختلف دومین جشنواره نمایشنامه خوانی ملارد معرفی شدند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *