امام جمعه ملارد

بسیج مجموعه‌ای از پاک‌ترین و فداکارترین جوانان کشور است/ مسئولین در مقابل بدعهدی دشمنان در برجام واکنش قاطع نشان دهند

امام جمعه ملارد گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری بسیج برای جوانان شور آفرین، برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته ملارد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در تعریف بسیج گفت: بسیج از برکات امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است  .

وی افزود: امروز اهمیت بسیج را بیش از هر زمان در سوریه و عراق مشاهده کرد. در حالی که تمام منطقه در آتش قرارگرفته ایران اسلامی در امنیت کامل به سر می‌برد و این به برکات بسیج است. در ایران خداوند نعمت بزرگ بسیج را به ما داده که باید قدر دان این نعمت باشیم.

حسینی نوری با اشاره به جایگاه مجموعه بسیج تشریح کرد: بسیج مجموعه‌ای از پاک‌ترین و فداکارترین و آماده‌ترین جوانان کشور است. بسیج وابسته به هیچ حزب و جناحی نیست. بسیج حزب الله است. بسیج سرباز نظام و ولایت است.

وی با بیان این که بسیج خار چشم دشمنان ملت ایران است تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری بسیج برای جوانان شور آفرین، برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان بیم آفرین است. اهمیت بسیج بسیار بالاتر از این است که در لحظات کوتاه در باره آن سخن گفت. اما همین بس که هر کجا دشمن خواست حرکتی انجام دهد بسیج در دهان دشمن زد و این از قدرت و بصیرت بسیج است.

امام جمعه ملارد اذعان کرد: بسیج آنجایی که باید برای حفاظت از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب وارد عمل شود لحظه ای تردید نمی‌کند و این خصیصه آمادگی بسیج در مقابله با هجمه های دشمن است.

وی با اشاره به تأکیدات رهبر انقلاب در خصوص مقابله با نفوذ اظهار کرد: دشمن از سنگر پول  و اعتیاد و فساد به دنبال نفوذ و ضربه زدن به پیکره پویای انقلاب است. دشمن تلاش می‌کند به ارمان ها و ارزش‌هایی که ما برای آن‌ها خون داده‌ایم حمله کند. بسیج یکی از این ارزش‌ها است که دشمن به دنبال ضربه زدن به آن است.

حسینی نوری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص بدعهدی آمریکا در موضوع برجام تشریح کرد: در مذاکرات هسته‌ای توافقاتی انجام شد که باید طرفین اجرا می‌کردند. ما تا به امروز به تعهدات خود عمل کردیم اما تا کنون اقدامی از سوی طرف مقابل انجام نشده است.

وی افزود: دشمن هر لحظه بد عهدی می‌کند. یکی از قوانینی که در برجام طرف مقابل به آن متعهد شده بود آن بود که باید تحریم‌ها را علیه ایران بردارد. درحالی‌که  تمدید ده ساله را دوباره امضا کردند.

امام جمعه ملارد تصریح کد: در کنگره آمریکا ۲۵ تحریم علیه ملت ایران در نوبت است. یکی از این تحریم‌ها بحث ممنوعیت فروش هواپیما به ایران است. تمدید وضعیت اضطراری علیه ایران و خیلی از بدعهدی‌های دیگری که دشمنان ما برخلاف برجام انجام می‌دهند. اما متأسفانه در این میان مسئولینی که باید موضع سخت و قاطع می‌گرفتند موضعی نگرفتند. در مقابل دشمن باید قدرتمندانه ورود کرد. دشمنان ما بدانند همان گونه که رهبر انقلاب کراراً فرمودند، اگر شما نقض برجام کنید و آن را پاره کنید ما برجام را آتش می‌زنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *