توانمندسازی انجمن های هنری و ادبی در استان تهران

توانمندسازی کانون های بسیج هنرمندان استان تهران با فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد، نشست هم اندیشی و توانمندسازی انجمن های هنری و ادبی و کانون های بسیج هنرمندان استان تهران با حضور فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد،این نشست همزمان با سالروز شهادت شهید همت به   با حضور سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) ، سرهنگ پاسدار حاج حسین نادری رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان تهران ، جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ،  روسای انجمن های هنری و ادبی استان و مدیران کانون های بسیج هنرمندان شهرستان های استان تهران در محل سپاه استان برگزار شد.

در این نشست احصاء اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگ و هنر و کمک های مومنانه و هنر همدلی از سوی بسیج هنرمندان استان درسال۹۹ در ارتباط با اهم موضوعات پیش رو،بحث و تبادل نظر  شد.

رضا مافی رئیس انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان استان تهران و مدیر کانون بسیج هنرمندان شهرستان ملارد در این جلسه به ارائه اقدامات جهادی گسترده و متنوع هنرمندان بسیجی جهادگر پرداخت و از همکاری خوب ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد با کانون گفت و برای فعالیت های گسترده تر در سال پیش رو ابراز امیدواری کرد.

 

انتهای پیام/احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *