پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد - http://eghtedaremalard.ir

بعضی از مسئولان توان مردم و توان داخلی را قبول ندارند

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، نماز جمعه این هفته بخش صفادشت شهرستان ملارد به امامت حجت السلام حسینی همدانی برگزار شد.

حسینی در ابتدای سخنانش گفت: ما مسلمانان وظیفه تبلیغ مذهب شیعه و اسلام و سنت پیغمبر را داریم و بدانید ائمه نظاره گر بر اعمال و رفتار ما نسبت به پاسداشت این وظایف هستند .شاهد اجرای اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالاهای ایرانی و دیگر موارد مورد قضاوت قرار میگیرد.

سید حسینی در ادامه تشریح کرد:در زمان جنگ در چنین تاریخی صدام به پشتوانه آمریکا و منافقان تمام لشکر تا دندان مسلح خود را در برابر ایران قرار داد تا بتواند بر ایران مسلط شود و مانند امروز ترسو و نگران قدرت ایران نبودنند و قصد داشتند تا با تمام قوا ایران را کنار بزنند و امروزه هم میبینید که آمریکا میخواهد با تحریم و فشار اقتصادی ایران و ملت ایران را تضعیف کند ولی بازهم امروزه مانند گذشته مردم با ولایتمداری و صبوری در مقابل دشمن ایستادگی میکنند.

امام جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد :بعضی از مسئولان توان مردم و توان داخلی را باور ندارند و حتی توان مقابله با فشار های دشمن را هم ندارند. در زمان امام (ره) وقتی مطلبی گفته میشد تمامی مسئولان گوش جان میسپردند اما امروزه شاهدیم که مقام معظم رهبری راه کارهای مختلفی اعم از اقتصادی و سیاسی را ارائه میدهند اما گوش شنوایی وجود ندارد.

انتهای پیام/م.احمدیان