امام جمعه ملارد:امام خمینی پیام آور عزت برای مسلمانان جهان است

بهترین الگو برای مقابله با دشمنان شجاعت علوی است

امام خمینی رحمت الله علیه پیام آورد عزت برای مسلمانان جهان است و نه تنها اسلام را زنده کرد بلکه به ادیان دیگر هم عزت و جان تازه بخشید. امروزه شاهد این هستیم که ترامپ به عنوان نماینده استکبار جهانی تلاش میکند تا کشور های ضعیف دیگر غلام حلقه به گوش استکبار جهانی باشند .

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد، دومین نماز عبادی سیاسی شهرستان ملارد در ماه مبارک رمضان با حضور نمازگزاران روزه دار ملارد در مصلی بزرگ شهر برگزار شد.

سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ملارد  مهندس محمودی ، نماینده شهرستان های شهریار ، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بود.

امام جمعه ملارد: بهترین الگو برای مقابله با دشمنان شجاعت علوی است و ترس ما برابر با شکست ماست و هرجا که از زمان انقلاب در مذاکرات و برنامه های سیاسی ترس را به دل خود راه دادیم ، باخته ایم.

حسینی نوری در ادامه تشریح کرد: امام خمینی  رحمت الله علیه پیام آورد عزت برای مسلمانان جهان است و نه تنها اسلام را زنده کرد بلکه به ادیان دیگر هم عزت و جان تازه بخشید. امروزه شاهد این هستیم که ترامپ به عنوان نماینده استکبار جهانی تلاش میکند تا کشور های ضعیف دیگر غلام حلقه به گوش استکبار جهانی باشند .
حسینی: امام خمینی درس استکبار ستیزی را به ما یاد داده اند و ما هم باید این حرکت امام و مقام معظم رهبری را ادامه بدهیم و جنایت ۱۵ خرداد سند استکبار جهانی بود که ما با آن مقابله کردیم و برای همیشه در تاریخ ایران باقی خواهد ماند اما جمهوری اسلامی  با تمام این مشکلات و تحریم ها و جنگ ها با پایه گزاری امام راحل و رهبری مقام رهبری ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *