کسانی که در داخل حقوق بگیر سرویس های اطلاعاتی هستند قصد منحرف کردن مردم و جوانان مارا دارند

به بهانه گیری های آمریکا نباید روی خوش نشان بدهیم

نماز جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد با حضور پرشور مردم برگزار شد.حسینی همدانی:آمریکا و اروپا قصد دارد مارا با جنگ روانی و تهدید از رونق اقتصادی دور کند

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، نماز جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد به امامت خطیب توانمند بخش صفادشت حضرت حجت السلام و المسلمین حسینی همدانی برگزار شد.
حسینی همدانی: آمریکا و اروپا امروز تلاش دارد با تهدید و جنگ روانی مارا از رونق اقتصادی دور کنند و دوست دارند مسیر کشور ایران را به سمت مسیر خودشان کج کنند و مسئولان نظام باید آگاه باشند و مردم باید معاویه زمان را بشناسند تا منحرف نشوند و در مسیر ولایت قرار بگیرند و اگر هم توجهی به این موارد نکنیم در آینده بیشتر خواهد شد و بدانید دشمن میخواهد ایران را در بن بست نمایی قرار دهد اما این انقلاب در بن بست قرار نمیگیرد و پرچمش به دست امام زمان خواهد رسید‌.
کسانی که در سرویس های اطلاعاتی غرب حقوق بگیر هستند میخواهند جوانان و مردم را به انحرافات فکری بکشند

امام جمعه بخش صفادشت اشاره کرد: در هفته جاری لایحه ای از FATF تصویب شد و الان هم شورای نگهبان در حال بررسی این لایحه است و هرچه نظر شورای نگهبان باشد ماهم قبول داریم .
بارها گفته شد اکر مجلسیان نپذیرند این لایحه هارا ، بهانه گیری آمریکا اضافه خواهد شد ولی این فهرست بهانه گیری های آمریکا چقدر است؟
این بهانه ها حقوقیست؟ فرهنگیست؟ اجتماعیست؟
اگر یک عدد از این بهانه ها را جواب بدهیم مطمئن باشید باید تا آخر به تمام آنها جواب بدیم و این برای همه ما روشن است ، آمریکا تا ایران را به بدبختی و بیچارگی نکشاند و ایران را به زانو درنیاورد دست بردار نخواهد بود و اگر به بهانه گیری های آنها توجه کنیم و دانه دانه این لایحه هارا تصویب کنیم باید به تمامی بهانه هایشان جواب مثبت بدهیم

انتهای پیام/م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *