سرهنگ محسن رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد

فرماندهی سپاه ملاردبه مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه۹دی طی بیانیه ای اعلام کرد:

نهم دی ماه روز بیداری و حضور ملتی است که همیشه با پایبندی بر اصول و مقدساتش، در دفاع از ارزشهای اصیل انقلاب که ریشه در مفاهیم بلند عاشورا دارد تا آخرین قطره خون ایستادگی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،سرهنگ پاسدار محسن رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسی ۹ دی طی ای فرمودند:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوران غرورآفرین و درخشان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پیشرفت های علمی و هسته ­ای هویت هر ایرانی ولایت­مدار و متعهد است. نهم دی ماه نیز روز تجدید میثاق ملت با نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه، مملو از لحظات و وقایعی است که در اذهان ملت شریف و ولایت­مدار ایران اسلامی نقش بسته است.
این تجلی های مقاومتی پیشتر نیز در عرصه دفاع مقدس و عرصه های فرهنگ و اقتصاد به ظهور رسیده بود و در ۹دی بار دیگر در ابعاد سیاسی، اجتماعی متجلی گشت و مردم صبور، مقاوم و هوشیار ایران اسلامی با تمام وجود به نظام اسلامی از عمق جان معتقدند و لحظه ای در دفاع، حمایت و حراست از آن کوتاهی نخواهند کرد.

نهم دی ماه روز بیداری و حضور ملتی است که همیشه با پایبندی بر اصول و مقدساتش، در دفاع از ارزشهای اصیل انقلاب که ریشه در مفاهیم بلند عاشورا دارد تا آخرین قطره خون ایستادگی خواهد کرد.

ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد و بسیجیان همیشه در صحنه و گوش به فرمان ولایت ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی و اعلام حضور در مراسم این روز، با تاکید بر پیروی از منویات مقام معظم رهبری در حفظ آرمان های انقلاب، حمایت خود را از اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه و آرمان های بزرگ امام راحل ابراز می نماید و پیروی از ولایت فقیه را عامل اصلی ماندگاری نظام مقدس اسلامی دانسته و در راستای اهداف انقلاب گام برخواهد داشت و معتقد است مسیر توسعه علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور نیازمند عزم و تلاش تمامی نیروهای بصیر و دلسوز با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و با همدلی و هم‌افزایی میسر خواهد شد.

سرهنگ دوم پاسدار محسن رضایی
خادم بسیجیان شهرستان ملارد

م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *