بیانیه بسیج جامعه زنان شهرستان ملارد در آستانه چهل سالگی انقلاب

بی شک دوام انقلاب اسلامی هم از این پس در گروی حضور آگاهانه این زن انقلابی در صحنه و ایستادگی مومنانه او در مقابل انواع دسیسه های دشمنان بخصوص در عرصه های اقتصادی و فرهنگی وسیاسی واجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب سلام الله وهمایش بانوی انقلاب بسیج جامعه زنان شهرستان ملارد بیانیه به شرح زیر منتشر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن‌الرحیم

برخورداری ایران اسلامی از انبوه زنان فرزانه، تحصیل کرده، خوشفکر و‌ ممتاز مدیون نگاه مبارک و پر طراوت و دیدگاه های کارگشای امام خمینی است.

مقام معظم رهبری(امام خامنه ای)

در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار داریم؛  انقلابی که کشور ما را  از چنگال رژیم استبدادی پهلوی و سلطه استکبار غرب رها کرد و الگوی تازه ای از حکومت مبتنی بر استقلال و عدم وابستگی به شرق و غرب یعنی مردمسالاری دینی را مطرح کرد و عملا دین را به موتور محرک قدرتمندی برای جریان بیداری و تقویت حرکت های رهایی بخش در جهان معاصر تبدیل کرد. این در حالی است که در این عصر قدرت های زمان همه تلاش شان را برای منزوی کردن دین و معنویت بکار گرفته اند.

از معجزات انقلاب اسلامی حضور پرشور و ثمربخش زنان مسلمان بود که در گستره ای وسیع در صف اول انقلابیون نقش آفریدند و متقابلا درسایه انقلاب اسلامی تحول عظیم و معجزآسایی در دل و جان و اندیشه آنها پدیدارگشت که جز در جامعه صدر اسلام نظیری برای آن نمی توان سراغ گرفت.

از یاد نبرده ایم که در روزگار حاکمیت رژیم مستبد و وابسته پهلوی، زنان برای دست یابی به رشد و پیشرفت در جامعه یا باید دست از ایمان و تقیدات دینی و اخلاقی برداشته، مقلد کورکورانه غرب می شدند یا بر اساس دیدگاه های تنگ نظرانه متحجرین تن به انزوا  وعقب ماندگی می دادند. اما در جریان  انقلاب اسلامی حضرت امام (قدس سره)  تنها با تکیه بر مبانی برگرفته از اسلام انقلابی و قرآن و سیره حضرات معصومین علیهم السلام، نوع تازه ای از زن را تعریف و وارد صحنه کرد؛ زن مسلمان انقلابی در عین پای بندی به مبانی دینی و ارزش های اخلاقی با بصیرت وشجاعتی ستودنی در صحنه های اجتماعی سیاسی حضور فعال و تعیین کننده داشت بگونه ای که به فرموده امام راحل(قدس سره) اگر حضور پیشاهنگانه او نبود، انقلاب پیروز نمی شد و  بدون‌ مشارکت دلاورانه و مسئولانه او دفع تجاوز رژیم بعثی و دفاع جانانه از انقلاب و نظام اسلامی و‌ خاک پاک ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی به فرجام نیکوی پیروزی نمی رسید.

بی شک دوام انقلاب اسلامی هم از این پس در گروی حضور آگاهانه این زن انقلابی در صحنه و ایستادگی مومنانه او در مقابل انواع دسیسه های دشمنان بخصوص در عرصه های اقتصادی و فرهنگی وسیاسی واجتماعی است.

 

اینک ،که انقلاب اسلامی ایران به چهل سالگی رسیده است،ما زنان انقلابی شهرستان ملارد، ضمن تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام(ره) و بیعت مجدد با مقام عظمای ولایت، حضرت امام خامنه ای، وباتوکل برخداوند متعال تمام توان خودرادر عرصه های اقتصادی و فرهنگی وسیاسی واجتماعی به کارخواهیم بست ومشت محکمی به دهان یاوه گویانی خواهیم زدکه می خواهند زنان جامعه اسلامی ما را به ابتذال بکشانندوبازیچه نفوذ فرهنگ غربی که مروج بدحجابی وبی عفتی برای زنان مسلمان وبصیر کشورمان است قراردهندبهتراست دنیا بداند که مادر درمقابل وعده های توخالی دشمنان سرتعظیم فرود نخواهیم آورد.

انتهای خبر/ا.م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *