پایگاه خبری تحلیلی اقتدار ملارد - http://eghtedaremalard.ir

عدم تعهد پیمانکار بیمارستان در ملارد قابل قبول نیست

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد،

 خلف وعده پیمانکار مانع تحویل موقت بیمارستان ملارد در موعد مقرر شد

استاندار تهران با اشاره به اینکه آخر آبان زمان تحویل موقت بیمارستان ملارد بود گفت: خلف وعده پیمانکار مانع تحویل بیمارستان در موعد مقرر شد و حتما وضعیت پیگیری می شود تا مطالبه مردم به سرعت اجرایی شود.

انوشیروان محسنی بندپی در جریان بازدید از روند پیشرفت بیمارستان ملارد با اشاره به اینکه زمان تحویل موقت بیمارستان ملارد آخر آبان ماه بود اظهار داشت: در طول یک سال گذشته چهار جلسه با حضور وزیر بهداشت، نمایند، وزیر، ریاست دانشگاه و پیمانکار بیمارستان برگزار شد و صورتجلسه ای تنظیم شد که بر اساس آن کارفرما و مسئولان شهرستان مکلف شدند تا کمک کنند و بیمارستان آخر آبان تحویل موقت داده شود.

وی با عذرخواهی از مردم برای عدم تحویل بیمارستان تأکید کرد: پیمانکار به تعهدات خود عمل نکرده و دلایلش نیز قابل قبول نیست چراکه در داخل سازه باید فعالیت کنند و برودت هوا را هم شاهد نیستیم بنابراین شواهد نشان می‌دهد که تعهد توسط پیمانکار انجام نشده و بعید است با این وضعیت تا پایان دی ماه نیز تحویل داده شود مگر اینکه جلسه اضطراری بگذاریم و پیمانکار را مکلف کنیم که با افزایش نیرو شرایطی فراهم کند که بیمارستان سریعتر آماده شود.

استاندار تهران سپس ادامه داد: برای رفع مشکلات هم مجلس و هم سازمان برنامه بودجه کمک کرد تا شرایطی فراهم شود و از طریق اوراق با تعهد نرخ تنزیل توسط دولت کار ادامه پیدا کند اما پیمانکار می‌گوید که قادر به استفاده از این اوراق نیست و پول نقد ندارد که این بهانه قابل قبول نیست چرا که وقتی اوراق را پذیرفته اند یعنی شرایط آن را قبول دارند.

محسنی بندپی تصریح کرد: باید مطالبه مردم سریع‌تر اجرایی شود و شرایطی فراهم کنیم که به صورت روزانه از وضعیت بیمارستان ملارد گزارش ارائه شود.

وی در پایان در مورد تجهیز و تامین نیروی انسانی بیمارستان خاطرنشان کرد: نسبت به تجهیز و تامین نیروی انسانی مجوزهای لازم اخذ شده و تجهیزات توسط دانشگاه‌علوم‌پزشکی تامین می‌شود همچنین آزمون پزشک و پرستار هم برگزار شده و آزمون نیروهای اداری نیز به زودی برگزار می‌شود.

انتهای پیام /احمدیان