تأمین اجتماعی در شهرستان ملارد چه گلی به سر خودش زده است ؟/ زحمات کارمندان بهزیستی و تأمین اجتماعی قابل‌تقدیر است

امام جمعه ملارد گفت:در شهرستان ملارد با جمعیتی بیش از ۴۵۰ هزار نفر تأمین اجتماعی چه گلی به سر خودش زده است ؟ لذا انتظار داریم مسئولین پیگیری‌های لازم را انجام دهند تا مردم بتوانند خدمات تأمین اجتماعی در شهرستان ملارد استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، حجت‌الاسلام سید حسین حسینی نوری امام‌جمعه ملارد در گفت‌وگو با پایگاه خبری اقتدار ملارد با اشاره به خدمات، تلاش‌ها و زحمات کارمندان بهزیستی و تأمین اجتماعی در حمایت از افراد ناتوان جسمی و روحی را قابل‌تقدیر دانست و افزود: یکی از خدمات خوب بهزیستی، حمایت از زنان و کودکان بی‌سرپرست و ایجاد زمینه برای خودکفایی آنان است.

حسینی نوری تشریح کرد: باید توجه ویژه‌ای به بهزیستی داشته باشیم .زیرمجموعه این سازمان افراد معلول ،بد سرپرست و یتیمی هستند که در معرض آسیب‌های گوناگون قرار دارند . . در این خصوص خیرین عزیز باید توجه ویژه‌ای داشته باشند و از حمایت و کمک به بهزیستی دریغ نکنند .

وی با اشاره به سازمان تأمین اجتماعی و خدمات و وظایف ذاتی این مجموعه تصریح کرد: باید این بررسی صورت بگیرد که تأمین اجتماعی در شهرستان ملارد با بیش از ۴۵۰ هزار جمعیت و افراد زیادی که تحت پوشش این سازمان هستند چه خدماتی را برای مردم ایجاد نموده است؟

امام‌جمعه ملارد افزود: شهری را سراغ داریم که با ۱۵ هزار جمعیت درمانگاه تأمین اجتماعی در آن ساخته‌شده است. اما در شهرستان ملارد با جمعیتی بیش از ۴۵۰ هزار نفر تأمین اجتماعی چه گلی به سر خودش زده است ؟ لذا انتظار داریم مسئولین پیگیری‌های لازم را انجام دهند تا مردم بتوانند خدمات تأمین اجتماعی در شهرستان ملارد استفاده کنند.

وی افزود: سلامت جسم و روان افراد به عنوان مقدمه شکل گیری اجتماعی سالم به مسایل گوناگونی بستگی دارد که وجود نهادها و سازمان های فعال در امور اجتماعی از جمله آنها است. در این میان سازمان بهزیستی و تامین اجتماعی به عنوان نهادهایی اثرگذار نقش غیرقابل انکاری در این زمینه ایفا می کنند و جامعه را در مسیر دستیابی به امنیت و رفاه اجتماعی یاری می رسانند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *