شهرداری ملارد

تاکسی های فرسوده نوسازی خواهند شد

سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد در طرح سراسری بازسازی تاکسی های فرسوده شهر ملارد نوسازی می گردند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد،مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور از وجود ۱۲۰ هزار تاکسی فرسوده در کل کشور خبر داده و با عنوان این نکته که یک سوم تاکسی های کل کشور فرسوده است خبر داد در سال جاری ۴۰ هزار تاکسی فرسوده نوسازی خواهد شد . 

 مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور از وجود ۱۲۰ هزار تاکسی فرسوده در کل کشور خبر داده و با عنوان این نکته که یک سوم تاکسی های کل کشور فرسوده است خبر داد در سال جاری ۴۰ هزار تاکسی فرسوده نوسازی خواهد شد .به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور مرتضی ضامنی در خصوص طرح نوسازی تاکسی های فرسوده اظهارکرد : از بهمن ۹۴ طرح نوسازی با همکاری سازمان برنامه و بودجه، بانک ها، شرکت خودروساز و.. آغاز شد و تا کنون ۷۱ هزار دستگاه تاکسی فرسوده از رده خارج شده است.وی از وجود ۱۲۰ هزار تاکسی فرسوده خبر داد و افزود: امسال ۴۰ هزار دستگاه تاکسی نوسازی می شود تا ان شاالله طی دو سال آینده انباشت فرسودگی به صفر برسد.

ضامنی همچنین سن ۱۰ سال برای هر خودروی تاکسی را مرز فرسودگی دانست و اضافه کرد: این خودروها مشمول طرح نوسازی و تعویض هستند.به گفته مدیرعامل تاکسی های شهری، هرچه پیش تر رویم، تاکسی های فرسوده بیشتری به این خانواده اضافه خواهد شد و امروز یک سوم از کل تاکسی های شهری کشور فرسوده شده اند. مدیرعامل تاکسی های شهری کشور افزود: بضاعت خودروسازی در کشورمان اندک است و قطعا حرکت به سمت ساخت خودروهای هیبریدی آلایندگی کمتری خواهد داشت؛ اما هزینه سفر را در کشور افزایش می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *