در جلسه مدیریت بحران شهرستان ملارد مطرح شد،

تاکید شاهقلیان بر آموزش افراد جهت پیشگیری و مقابله با بحران های احتمالی

مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد، در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مدیریت بحران شهرستان ملارد، ضمن تاکید بر آموزش افراد جهت پیشگیری و مقابله با بحران های احتمالی، گفت آسیب شناسی حوادث مهمترین عامل در پیشگیری از بحرانهای بعدی است.

به گزارش پایگاه خبری اقتدارملارد،مجتبی شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد، در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی مدیریت بحران شهرستان ملارد، ضمن تاکید بر آموزش افراد جهت پیشگیری و مقابله با بحران های احتمالی، گفت آسیب شناسی حوادث مهمترین عامل در پیشگیری از بحرانهای بعدی است.

معاون فرماندار ملارد به روزرسانی تجهیزات امدادی در سطح شهرستان را ضروری دانست و افزود: تجربیات کسب شده در مانورها، بادقت تمام و کمترین ضریب خطا در حوادث احتمالی به کار گرفته شود. شاهقلیان ادامه داد: برای مقابله با حوادث و بحران ها مسئولان و پرسنل امدادرسان باید آموزش لازم ببینند تا آمادگی لازم برای برطرف کردن مشکلات را داشته باشند. معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان ملارد اظهارداشت همدلی و همکاری مسئولان نیز به سریعتر حل شدن بحران کمک می کند.شاهقلیان تصریح کرد هر مدیر باید بتواند بهترین تصمیم با کمترین ضرر را در کمترین زمان بگیرد، دستگاه های امدادرسان باید بسیار سریع خود را به محل حادثه برسانند و عملیات نجات را آغاز کنند. وی در ادامه به ممنوع بودن کاشت چمن و دیگر گیاهان آب بر در سطح روستاها و شهرهای این شهرستان به دلیل کمبود آب اشاره داشته و جایگزین گیاهان کم برخوردار با آب را خواستار شد.
برگزاری مانور آموزشی ایمنی در مقابل نشست گاز از دیگر موضوعات این جلسه بود که در خصوص هماهنگی و برگزاری هرچه با کیفیت تر این مانور تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

انتهای پیام /م.احمدیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *