در حرم مطهر امام خمینی (ره) صورت گرفت؛

تجدید میثاق مسئولان شهرستان ملارد با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) + تصاویر

جمعی از مسئولان شهرستان ملارد با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) و نثار گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام والای رهبر فقید انقلاب اسلامی، با آرمان های ایشان تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد ، همزمان با ایام الله دهه فجر و ۳۸امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، جمعی از مسئولان ادارات و سازمان های شهرستان ملارد با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) ، با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

در این آیین حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد ، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان ملارد ، جواد جبله دادستان شهرستان ملارد ، محسن رضایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد حضور داشتند.

گفتنی است زیارتنامه امام خمینی (ره) توسط زائرین مزار مطهر ایشان قرائت شد.

 

انقلاب اسلامی ایران یک زلزله سیاسی بود

حجت الاسلام حسینی نوری در این مراسم با اشاره به نتایج پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ما آمد تا یک حکومت فاسد را از روی زمین بردارد. نتیجه انقلاب اسلامی حذف طاغوت و فراهم سازی استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. این نتایج  به برکات وجود حضرت امام خمینی (ره) است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به تعبیر تحلیل گران و سیاست مداران دنیا یک زلزله سیاسی بود. هیچ تحلیل گری فکرش را هم نمی‌کرد چنین انقلابی در منطقه رخ دهد اما حضرت امام خمینی (ره) با اخلاص، ایمان و نیتی که داشتند این معجزه را پدید آوردند وبینی همه مستکبران عالم مخصوصاً آمریکای جنایتکار را به خاک مالیدند.

امام جمعه ملارد با اشاره به عزتمندی ایران با پیروزی انقلاب اسلامی تشریح کرد: این برکتی را که امام (ره) نصیب ما کرد به ما عزت بخشید و استقلال را برای ما به ارمغان آورد.

وی افزود: امروز هم مسیری را که امام عزیز ما برای ما تعیین کردند امروز یکی از شاگردان مکتب ایشان، یعنی مقام معظم رهبری همان مسیر را ادامه می‌دهند. ما هم اگر بخواهیم همان عزت و افتخار آن‌ها را داشته باشیم باید چند نکته را مورد توجه قرار دهیم.

حسینی نوری تصریح کرد: اولین نکته توکل به خدا، اعتقاد و ایمان است. این برگ برنده انقلاب ما در دنیا است. بسیاری از انقلاب‌ها در دنیا شکل گرفت اما ماندگاری نداشت. انقلاب اسلامی ما به برکت خون شهدا و رهبری رهبر انقلاب به مسیر خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: نکته بعدی این است که ما باید حافظ ارزش هایی که امام خمینی (ره) برای ما به ارمغان آوردند و شهدا با خون خود آن ها را ادامه دادند و امروز رهبر انقلاب ادامه دهنده همان راه است ، باشیم . باید حافظ آرمان های انقلاب اسلامی باشیم .

امام جمعه ملارد اذعان کرد: نکته بعدی بصیرتی است که مقام معظم رهبری همیشه تذکر می دهند . باید در میدان باشیم و هرکجا که نیاز به حمایت نظام بود حضور داشته باشیم . اطاعت پذیری وظیفه دیگر همه ما است . امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری برخلاف بسیاری از رهبران انقلاب های سراسر جهان هیچ گاه برای منافع شخصی اقدامی نکردند . ما بهترین رهبران دنبا را داریم لذا باید در اطاعت از امر ایشان درنگ نکنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *