برگزیدگان برنامه های فرهنگی هنری

تجلیل از برگزیدگان برنامه های فرهنگی هنری دهه فجر ملارد

تجلیل از برگزیدگان برنامه های فرهنگی هنری دهه فجر ملارد +تصویر

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد/ :مراسم تجلیل از برگزیدگان برنامه های فرهنگی هنری ، بمناسبت دهه مبارک فجر در سالن امفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد برگزار شد .

این مراسم که با حضور امام جمعه ملارد ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی ، جمعی از مسئولین شهرستان و نویسندگان و شعرا برگزار شد ، علیرضا رئیس اوژن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد در سخنان کوتاهی به تشریح برنامه های فرهنگی و هنری این اداره در یک سال گذشته پرداخت .

وی افزود : فرهنگ سرمایه جامعه است و جهت بهتر برگزار شدن برنامه های فرهنگی هنری باید با همکاری سایر دستگاه ها توجه بیشتری به حوزه فرهنگ در شهرستان ها شود .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد اظهار داشت : امیدواریم با همکاری مسئولین ، هنرمندان و سایر دستگاه های فرهنگی بتوانیم گام های موثری در جهت پیشیرد برنامه ها و اهداف نظانم مقدس جمهوری اسلامی برداریم .

در ادامه مراسم نویسندگان مطرح شهرستان ملارد به معرفی جدیدترین تالیفات خود پرداختند و از همکاری دستگاه ها و افرادی که در به چاپ رساندن کتب این افراد آنها را یاری رساندند تشکر نمودند .

در پایان مراسم با اهداء لوح سپاس و جوایز از ٩ نفر مولف ، ١٠ نفرکتابدار ، ١۵ نفر کتابخوان و ١٣ نفر فعال فرهنگی و هنری تجلیل شد .

تجلیل از برگزیدگان برنامه های فرهنگی هنری دهه فجر ملارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *