نماز جمعه اول تیرماه :

تخریب قبور ائمه مظلوم بقیع به دست استعمارگران و وهابیان سند مظلومیت شیعه

جمعه این هفته متقارن است با هشت شوال سالروزتخریب قبور ائمه مظلوم بقیع به دست استعمارگران و وهابیان که این امر سند مظلومیت شیعه میباشد.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملارد،نماز جمعه این هفته متقارن است با هشت شوال سالروزتخریب قبور ائمه مظلوم بقیع به دست استعمارگران و وهابیان که این امر سند مظلومیت شیعه میباشد.

سیاست استعمار این است که با ساختن فرقه هایی مثل وهابیت،احمدیه و بهائی ها تلاش میکند تا ایجاد اختلاف و همچنین  معادن و سرمایه های کشور های اسلامی  را غارت بکند و هم بتواند آثار و ابنیه اسلامی را از بین ببرد.لذا حرکتی که وهابیون درمدینه انجام دادند نقشه استعمار بود تا بتوانند هم استعمار که هدف غارت نفت کشور های اسلامی است و هم سند و تاریخ مدینه  و ریشه مدینه که ائمه معصومین (ع) هستند را از بین ببرند.

امروز که دشمن در مقابل کشور ایستاده همه باهم دست به دست هم بدهند و در یک جهت کار کنند برای استقلال و عظمت کشور ،این تکلیفی است که مقام معظم رهبری بر دوش همه دوسداران انقلاب و جمهوری اسلامی گذاشته اند .و نیز فرمودند در این جنگ نابرابر اقتصادی نقش مردم خیلی مهم است مصرف کالای ایرانی ،صرفه جویی ،مقابله با اصراف ،نخریدن جنس های غیر ضرور ،گذشت از منافه شخصی برای منافع عمومی از وظایف عمومی است که ان شاالهه همگی به ان عمل کنیم .

سید حسینی افزود :

ضمن تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و گرامیداشت شهدای این قوه از جمله شهید بهشتی و یاران شهید ،شما در این چند سال گذشته شاهد این بوده اید که حجم فعالیت نسبت به سال گذشته بسیار زیاد است ،تولید و فشار بر قوه قضاییه در این چندسال اخیر افزایش یافته  که این نشان  از سلامت قوه قضاییه و تصمیمات قاطع عزیزان ما در قوه قضاییه میباشد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *