رییس پلیس راه شرق استان تهران خبر داد؛

تداوم بارش برف در محور هراز/رانندگان از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند

دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران از تداوم بارش برف در محور هراز خبر داد و گفت: رانندگان از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند.

به گزارش پایگاه خبری اقتدار ملاردبه نقل از خبر گزاری مهر،تداوم بارش برف در محور هراز و لغزنده بودن سطح جاده ها خبر داد و اظهار داشت: عوامل پلیس‌راه و راهداری در حال حاضر به دلیل بارش نزولات آسمانی و همچنین لغزنده بودن جاده ها در آماده‌باش کامل هستند.

محبی در ادامه با بیان اینکه رانندگان باید ضمن به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی با رعایت قوانین و مقررات راهور همواره با سرعت مطمئنه تردد کنند افزود: از رانندگان عزیز می خواهیم از سرعت و سبقت غیرمجاز جدا خودداری کنند و به رانندگان وسایل نقلیه توصیه می شود، با صبر و حوصله رانندگی و در رانندگی شتاب زدگی و عجله نکنند.

وی با اشاره به اینکه بارش برف و باران جاده‌های هراز و فیروزکوه را فراگرفته است، گفت: سطح جاده های این محور خیس و لغزنده است که رانندگان باید برای تردد در این محورها و گردنه‌های کوهستانی حتماً خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند و در صورت عدم تجهیز به زنجیر چرخ از ادامه حرکت این وسایل نقلیه از هراز به آمل جلوگیری به عمل خواهد آمد.

رییس پلیس راه شرق استان تهران بیان داشت: با توجه به بارش برف و باران  مه غلیظ جاده‌ها را فراگرفته و این امر باعث کاهش دید افقی رانندگان شده است لذا رانندگان برای تردد دقت کنند و تمهیدات گرمایشی را در دستور کار قرار دهند رانندگانی که در فصل زمستان اقدام به مسافرت می‌کنند توصیه می‌شود خودروی خود را به سیستم گرمایشی مجهز کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *